Piotr Janusiewicz ponownie powołany na 5 letnią kadencje dyrektora liceum

W dniu wczorajszym (22 czerwca) Piotr Janusiewicz otrzymał z rąk Zarządu Powiatu Wadowickiego akt powierzenia stanowiska dyrektora Liceum w Kalwarii Zebrzydowskiej* na 5-letnią kadencję.

Jest to już piątą kadencja jako dyrektor, objął tę funkcję w 2000 roku (22 lata temu). Tak samo po raz piąty wybrano dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie – Tomasza Bizonia, zaś nowym dyrektorem dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wadowicach została wybrana Renata Szkut, która już kiedyś pełniła tę funkcję.

Wszystkie trzy osoby wygrały niedawne konkursy na stanowiska dyrektorów.

Otrzymali Państwo znakomitą ocenę komisji konkursowej. Dlatego zarząd nie wahał się ani chwili, żeby powierzyć Państwu obowiązki dyrektorów na 5 lat. Życzymy dużo siły, bo wiemy, ile przed Wami złożonych zadań. A poza tym życzymy Wam apetytu na życie i wszelkiej pomyślności” – mówiła przed wręczeniem aktów powierzenia wicestarosta Beata Smolec.

fot. Powiat Wadowicki

* 1.09.2002 – powstała, zgodnie z Uchwałą Pady Powiatu Wadowickiego z 29.04.2002 o realizacji przepisów wprowadzających reformę ustroju szkolnego, publiczna placówki oświatowej o nazwie Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika, w skład której wchodzą: Liceum Ogólnokształcące, Liceum Profilowane i Ognisko Pracy Pozaszkolnej. Jednak potocznie wolimy pisać o tej szkole po prostu Liceum.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x