/Piłkarski tydzień: Białka bierze odwet za Puchar Polski na Kalwariance, pierwsze zwycięstwo Brodów, Żarek o krok od 3 pkt

Piłkarski tydzień: Białka bierze odwet za Puchar Polski na Kalwariance, pierwsze zwycięstwo Brodów, Żarek o krok od 3 pkt

Zapraszamy na podsumowanie piłkarskie 2 tygodnia września.

Środa 11 września
Półfinał Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Wadowice 
Tempo Białka vs Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3:2

relacja: Kalwarianka nadaje tempo grze i wywraca wynik do góry nogami wygrywając 3:2

Sobota 14 września
Stanisławianka Stanisław vs Czarni Koziniec 4:0

Gole: Stanisławianka
Damian Goczał 44′
Marcin Pyrek 86′
Marcin Pyrek 90’+2
Bartłomiej Grudniewicz 53′
 

Zaskawianka Wadowice vs Cedron Brody 1:3

Gole: Zaskawianka
Patrik Rydzewski 33′
 
Brody
19′ Arkadiusz Kurowski
28′ Arkadiusz Gonek
79′ Eryk Mirocha
 

Astra Przytkowice vs Sokół Przytkowice 2:4

Gole: Astra
Rafał Łach 51′
Szymon Babiuch 62′
 
Sokół
25′ Damian Rzeszutko
67′ Damian Rzeszutko
75′ Wiktor Serwin
80′ Paweł Godawa

 

Halniak Maków Podhalański vs Sosnowianka Stanisław 2:1

Gole: Halniak
Piotr Bach 42′

Sosnowianka
10′ Jakub Pacut
35′ Piotr Fuss (samobójcza)
 

Tempo Białka vs Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4:1

Gole: Białka
Paweł Mentel 65′
Krzysztof Bryła 16′
Bartłomiej Pająk 88′
 
Kalwarianka
4′ Mateusz Oleksy
2′ Jan Rokowski (samobójcza)

 
Niedziela 15 września
Świt Osielec vs Olimpia Zebrzydowice 2:0

Gole: Świt
Dawid Turek 62′, 80′

Przełęcz Kossowa vs Żarek Barwałd 1:1

Gole: Przełęcz
Tomasz Rybarczyk 23′

Żarek
47′ Piotr Filek

fot. WKS Żarek Barwałd Górny

Chełm Stryszów vs Leńcze 0:0

 

Tabelki

Liga Okręgowa

 

  Mecze punkty wygrane remis porażki bramki
1. Tempo Białka 7 21 7 0 0 28:4
9. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 7 9 3 0 4 11:14
16. Sosnowianka Stanisław 7 0 0 0 7 1:29
Wadowice Klasa A
  Mecze punkty wygrane remis porażki bramki
1. Sokół Przytkowice 7 19 6 1 0 29:9
2. Naroże Juszczyn 7 16 5 1 1 25:6
Wadowice Klasa B Grupa 1
  Mecze punkty wygrane remis porażki bramki
1. Strzelec Budzów 5 13 4 1 0 16:6
4. KS Leńcze

wzrost

5 9 2 3 0 10:5
Wadowice Klasa B Grupa 2
  Mecze punkty wygrane remis porażki bramki
1. Borowik Bachowice 5 15 5 0 0 16:4
8. Żarek Barwałd Górny 5 6 1 3 1 8:9
12. Cedron Brody

wzrost

5 4 1 1 3 5:10
Wadowice Klasa C
  Mecze punkty wygrane remis porażki bramki
1. Zryw Lanckorona 5 15 5 0 0 12:3
2. Stanisławianka Stanisław Dolny 5 13 4 1 0 14:2
6. Olimpia Zebrzydowice

spadek

5 9 3 0 2 6:4
Reklama