Szansa na zajęcia dla spóźnialskich w Wadowickim WCK!

W Wadowickim Centrum Kultury szybko zapełniły się miejsca na zajęcia stałe dla dzieci, ale zostało jeszcze kilka ciekawych propozycji dla młodzieży i dorosłych. Wokal, malarstwo, fotografia i taniec towarzyski stoją otworem dla wszystkich zainteresowanych.

W Wadowickim Centrum Kultury szybko zapełniły się miejsca na zajęcia stałe dla dzieci, ale zostało jeszcze kilka ciekawych propozycji dla młodzieży i dorosłych. Wokal, malarstwo, fotografia i taniec towarzyski stoją otworem dla wszystkich zainteresowanych.

Oferta zajęć stałych cieszyła się dużym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży. Bardzo szybko zapełniły się miejsca na spotkania w ramach Studia Farby i Płótna, Kuźni Ceramicznej czy Sceny Teatralnej. W tym roku poszerzono ofertę spotkań artystycznych dla dorosłych i tu zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Miłośnicy tańca mogą rozpocząć swoją przygodę w ramach zajęć Tańca Towarzyskiego, prowadzonych przez profesjonalną instruktorkę i Vice Mistrzynię Polski – Kingę Baran. Tajniki malarstwa mogą zgłębiać zarówno dorośli, jak i młodzież pod okiem artystki – plastyka i założycielki Pracowni Twórczej BĘ202 – Anny Kowal. Swoją przygodę z fotografią rozpoczną od października amatorzy, którzy od podstaw chcą nauczyć się jak dobrze wykonać zdjęcie swojej pociechy czy krajobrazu. Fotograficzne spotkania to także propozycja dla tych, którzy już mieli wiele do czynienia z fotografią, ale chcą jeszcze zgłębić wiadomości na temat obróbki zdjęć pod okiem fachowca – Izy Faber. Kolejna propozycja skierowana jest do młodzieży – a mianowicie spotkania w Wytwórni Wokalnej, które poprowadzi nowa instruktorka – Alicja Magiera, z nie byle jakim portfolio! Zajęcia będą poruszać zagadnienia oparte na metodzie MIX (dawniej Speech Level Singing – SLS), co oznacza dosłownie śpiewanie na poziomie mowy oraz na Flow Phonation, metodzie opartej na ważności wydechu. Uczestnicy nauczą się w jaki sposób poczuć tekst, interpretować go i przekazywać zawarte w nim emocje w prawdziwy sposób, bez udziwnień i sztuczności. Nauczą się śpiewania wielogłosowego harmonicznego i pobawią kanonami.

Na wszystkie zajęcia zapisać się można wyłącznie przez formularz elektroniczny, dostępny na stronie www.wck.wadowice.pl.

Dodatkowo w związku z dużym zainteresowaniem, poszerzona została także oferta zajęć dodatkowych w ramach Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci, na które mogą zapisać się dzieci nie należące do Uniwersytetu:

  • Laboratorium Młodego Badacza (co druga środa od 16:15 do 17:15)

  • Pracownie Niesamowitości (wtorek co dwa tygodnie od 16:15 do 17:15)

  • Śladami wielkich wynalazców (środy co dwa tygodnie od 17:30 do 18:30)

  • Klub Młodego Architekta (poniedziałki co dwa tygodnie od 17:30 do 18:45)

Zainteresowanych powyższymi zajęciami prosimy o kontakt mailowy na adres e-mailowy Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci: wud@wck.wadowice.pl.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x