Piknik Rodzinny w Brodach

Ciepły dzień i mnóstwo przygotowanych atrakcji przyciągnęło całe rodziny na podwórko Szkoły Podstawowej w Brodach w niedzielne popołudnie 12 czerwca. Po pandemicznej przerwie Rada Rodziców zdecydowała się na organizację „Pikniku Rodzinnego”, przychód z którego postanowiła przeznaczyć na modernizację przyszkolnego placu zabaw.

Piknik rozpoczął występ najmłodszych uczniów szkoły, którzy poświęcili go mamom i tatom. Były piosenki, scenki, wiersze i tańce. Wśród atrakcji były m. in.: food track, lody, kawa i ciasto, gofry, czekoladowa fontanna – to te, które były przeznaczone dla ciała. Dzieci mogły do woli wyskakać się na „dmuchańcach”, sprawdzić swe umiejętności w różnych konkursach przygotowanych przez starsze klasy: były szachy, quiz po angielski, masterchef, gra terenowa.

Chętni mogli obejrzeć nie tylko wóz brodzkich strażaków, ale i podziwiać ich w akcji, zrobić sobie tatuaż, pomalować twarz. Najwięcej emocji budziła loteria fantowa, gdyż na koniec imprezy odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez licznych sponsorów, do których należą: Ebata, „Oaza Piękna” Katarzyna Sarapata, Salon Fryzur Ewelina Wicher, „Intenso” Magdalena Złotek-Biela, „Gras-Hopper” Piotr Biela, „Kameleon” Anna i Andrzej Moskałowie, „Fafor” Konrad Faber, „Perfect AGD” Łukasz Sparzyński, „MWH” Wiesław Pasternak, „Sużyw” Brody, „PSB Mrówka” Kalwaria Zebrzydowska, pizzeria „U Jacka”, „Pamilmeb” Patrycja i Kamil Pacutowie, Janina Adamus-Dostal i Krzysztof Dostal, Anna i Paweł Filipiakowie, Małgorzata i Roman Grabysowie, Karolina i Piotr Kędziorowie, Katarzyna Kalinovska, Andrzej Filipiak, Sabina Godula-Zając i Przemysław Zając, Magdalena i Sebastian Stawowi, Małgorzata i Paweł Stoczkowie, Andrzej Turczyński, Monika i Jakub Grodeccy, Joanna i Marcin Katzerowie, Iwona i Wojciech Grodeccy, Marzena i Marcin Zarębowie, Akademia Sportu i Turystyki EWART. Na Pikniku Rodzinnym nie zabrakło również Burmistrza Kalwarii – Pana Augustyna Ormantego, który również wsparł finansowo tę imprezę. Zabawa się udała, uczestnicy rozchodzili się do domów uśmiechnięci, zadowoleni. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by impreza mogła się odbyć.

tekst: Iwona Niedźwiedź
foto: Jacek Wojewodzic, Iwona Niedźwiedź

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x