Pierwsza taka nieruchomość w Kalwarii Zebrzydowskiej. Poznaj Osiedle Miodowe

Osiedle Miodowe położone jest w spokojnej okolicy rynku głównego Kalwarii Zebrzydowskiej na działce o łącznej powierzchni ok. 0,52 ha. Inwestycja otoczona jest terenami zielonymi oraz zabudową jednorodzinną. Projekt realizowany jest przez spółkę Metropolitan Invest.

W sąsiedztwie zlokalizowany jest dworzec autobusowy oraz kolejowy. Dogodne położenie zapewnia sprawną komunikację z dużymi ośrodkami miejskimi jak: Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Wadowice. W odległości około 30 kilometrów usytuowany jest Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice.

W okolicy znajdują się m.in.: szkoła, przedszkole, boisko sportowe, piekarnia, sklep spożywczy. Dodatkowym atutem lokalizacji jest pobliski Klasztor oo. Bernardynów wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Wokół kompleksu klasztornego znajdują się liczne ścieżki spacerowe.

Walory estetyczne będą wyeksponowane dzięki nowoczesnej i lekkiej formie architektonicznej budynków. Inwestycja wyróżnia się dwuspadowym dachem, oraz dużą ilością drewna, które stanowi część elewacji.

Teren inwestycji będzie ogrodzony. Komfort oraz wygodę przyszłym mieszkańcom zapewni kompleksowe zarządzanie osiedlem, obejmujące m.in. wszelkie prace eksploatacyjne.

W ofercie są 60-metrowe apartamenty.

 

Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na II kwartał 2021.

Rezerwacja już ruszyła!

Więcej informacji:
www.miodowe-kalwaria.pl
Tel. 799 071 243

}} Zobacz pozostałe inwestycje Metropolitan Invest

 

About Author

Reklama