Hotel Modrzewiówka Zaprasza

Trzygwiazdkowy hotel Modrzewiówka usytuowany jest w Lanckoronie, w odległości 14 km od Suchej Beskidzkiej oraz w odległości 16,6 km od Wadowowic. Od Kalwarii Zebrzydowskiej dzieli nas tylko 4 km. Hotel położony jest w spokojnej okolicy, niespełna 15 minut spacerem od Rynku.

Trzygwiazdkowy hotel Modrzewiówka usytuowany jest w Lanckoronie, w odległości 14 km od Suchej Beskidzkiej oraz w odległości 16,6 km od Wadowowic. Od Kalwarii Zebrzydowskiej dzieli nas tylko 4 km. Hotel położony jest w spokojnej okolicy, niespełna 15 minut spacerem od Rynku.

Oferujemy jednak duży parking, 31 gustownie urządzonych pokoi, jak również miejsca na organizację różnego rodzaju wydarzeń. I tak w przeszklonej restauracji która ma 99m2, często urządzamy chrzciny, jubileusze, osiemnastki, komunie oraz inne imprezy. Możemy pomieścić 80 osób przy stołach, a przy mniejszej ilości – w jednej części można tańczyć – co często się zdarza. Piętro niżej mamy Salę Portretową o metrażu również 99m2 – w której również organizujemy różnego rodzaju wydarzenia –takie jak konferencje czy szkolenia, ale często zdarzają się tutaj też imprezy okolicznościowe. Podczas ostatniego Sylwestra usadziliśmy na tej Sali 80 osób, a na tańce zaproponowaliśmy położony jeszcze piętro niżej Bar (77 m2). Wszyscy gości byli bardzo zadowoleni, ponieważ sala Portretowa była nagłośniona tak, że słychać było DJ-a, który z baru zachęcał gości do zabawy. Mamy też jeszcze małą kameralną salkę Klubową tuż obok baru (30 m2). Jest zatem wiele miejsc do wykorzystania w naszym hotelu. Chciałabymw tym artykule zachęcić mieszkańców okolicznych miejscowości, do skorzystania z naszych usług, dotyczących organizacji różnego rodzaju imprez. Zapraszamy także lokalnych przedsiębiorców do organizacji konferencji, szkoleń, czy bankietów. Przy imprezach okolicznościowych oferujemy elegancki wystrój stołów, gustowne serwety, świece i świeże kwiaty. Na naszym funpageu na Facebooku, możecie Państwo zobaczyć wiele zdjęć z wydarzeń, które odbyły się u nas ostatnio. Staramy się relacjonować poprzez fotorelacje co się u nas dzieje – na bieżąco – oczywiście za zgodą naszych gości.

Należy wspomnieć tutaj również o naszej kuchni. Nie ma gościa, który wyjechałby niezadowolony. Codziennością są dla nas komentarze, że jedzenie było wyśmienite, smaki doskonałe, a potrawy przyrządzone z najwyższą starannością, również jeśli chodzi o stronę wizualną. Nasz kuchnia dba o to, aby zimna płyta czy dania serwowane podawane były w obowiązującym dzisiaj stylu. Jesteśmy elastyczni i z przyjemnością dostosujemy każde menu, do potrzeb gościa. Aby się o tym przekonać wystarczy odwiedzić nas w weekend i w restauracji Atelier zjeść pyszny obiad czy romantyczną kolację. Oczywiście jak każdy hotel oferujemy całą gamę napoi i alkoholi. Przyjaźnimy się z lokalną cukiernią, więc naszych gości możemy wesprzeć zamówieniem ciast na okoliczność przyjęcia. Ale sami pieczemy też pyszny sernik i szarlotkę. Dodam również, że jesteśmy zawsze otwarci na rozmowy i elastyczni odnośnie pomysłów dotyczących organizowanej imprezy, tak aby nasi goście i klienci byli usatysfakcjonowani i chcieli znowu powrócić do nas przy kolejnych okazjach.

Nie sposób nie wspomnieć o naszych dodatkowych atrakcjach. Mamy do dyspozycji gości saunę suchą i morką, jak również pokój gier, gdzie znajduje się stół do bilardu i piłkarzyków. Dla najmłodszych mamy dobrze wyposażony pokój zabaw. Naszym gościom oferujemy również wachlarz przeróżnych masaży. Bywa że sprzedajemy relaksacyjny dzień w saunach połączony z masażem (bez pobytu). Taka usługa cieszy się wielkim powodzeniem, kiedy nasi goście chcą obdarować swoich bliskich miłym prezentem.

Latem naszą największą atrakcją jest basen przed hotelem, z którego korzystać mogą nie tylko nas goście hotelowi. Kiedy żar leje się z nieba – zapraszamy wszystkich do spędzenia dania na leżaku, przy naszym basenie z kawą na stoliku obok lub drinkiem w dłoni.

Podsumowując – mamy do zaoferowania wiele usług. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w naszych progach. Często słyszę od moich pracowników, że wiele osób z okolicy nie zna hotelu Modrzewiówka. Stąd ten artykuł, który ma zadanie przybliżyć Państwu to urocze miejsce i zachęcić do bliższego z nim zapoznania.

 

About Author

Reklama