Piękna armatura od Madixu teraz do kupienia także przez internet. Poznaj ofertę

Rodzinna firma z Wadowic od lat kojarzy się z wysokiej jakości produktami armatury. Poznaj historię Madixu i ofertę, którą od niedawna można nabyć przez internet.

Firma Madix z Wadowic jest rodzinną firmą , która od 1989 roku jest dystrybutorem znanych włoskich marek baterii i akcesoriów łazienkowych. Właściciele Mieczysław i Elżbieta Madyda rozpoczynali działalność w trudnych ale bardzo ciekawych czasach. Rok 1989 to nie tylko boom gospodarczy ale czas wielkich przemian. Pragnienie zmian dotarło także do naszych łazienek w blokach o wielkości 3-4 m2 ale także do większych – tych w domach.

Sprzedaż przez bardzo długi czas była oparta na włoskich markach, często bardzo znanych dla samych włochów a potem dla polaków. Firma współpracowała z fabrykami:

Frisone, Bagno&associati, Silfra, Cristina Rubinetterie, Eurorama, Fima Carlo Frattini. Po latach nadal współpracuje z większością plus inne nowe fabryki jak Gaboli Luigi, Fiore czy Sphera.

Bardzo charakterystyczną baterią z otworem w mieszaczu, która niezwykle podobała się klientom to bateria marki FRISONE, seria EMPTY. Firma Madix w tamtym czasie sprzedał prawie milion sztuk tej jednej baterii. Bardzo często w kolorze żółtym, białym, czerwonym. Natomiast z firmą Fima Carlo Frattini Mieczysław Madyda projektował baterię SERIE OTTO, która później była sprzedawana na wyłączność firmy Madix na rynku polskim przez bardzo długi czas.

Misją firmy w tamtym czasie było wniesienie trochę koloru, ożywienia do naszych szarych łazienek a przede wszystkim zadowolenie klienta. I to się udało w 100%.

Piękna armatura od Madixu teraz do kupienia także przez internet

Dalsze lata dały szansę na zmianę kierunku sprzedaży, sieci takie jak Nomi i Castorama chętnie sprzedawały produkty Madix, ale także dużo konkurencji pojawiło się na rynku. Ten czas został dobrze wykorzystany. Firma zdobyła uznanie wśród klientów a także konkurencji, była już bardzo znana w Polsce.
Kolejnym etapem działalności to wprowadzenie produktów z tak zwanej wysokiej półki , nadal w asortymencie baterii i dodatków łazienkowych. Często sam design w ofercie Madix bardzo wyprzedzał rynek i nie zawsze nasi odbiorcy byli przekonani co do słuszności naszych działań, ale powoli zdawali sobie sprawę, że te nowości dają im szansę wspólnego rozwoju. Architekci byli zachwyceni, te nowinki dawały szansę na nowy etap.

Oferta firmy jest bardzo szeroka, od nowoczesnych prostych kształtów baterii typu Blitz,Charma przez „loftowe” typu Shine po retro klasyczne w kolorze chrom czy stare złoto seria Anais, Imperial oraz retro z dodatkiem kryształu typu Imperial Cristal czy Armonia Cristal. Akcesoria łazienkowe także są bardzo wyszukane, przez klasyczne proste formy po elementy ceramiczne, szklane i retro.

Piękna armatura od Madixu teraz do kupienia także przez internet

Rok 2018 to nowe możliwości, firma Madix otwarła w kwietniu sklep internetowy madix.com.pl a od kilku miesięcy aktywnie prowadzi profil na Facebook- MOKRA WŁOSZKA. Tam w pierwszej kolejności wrzucane są wszystkie nowości, wydarzenia, aktualności oraz ostatnio Wielka wyprzedaż baterii oraz dodatków, ceramiki. Na wyprzedaży mamy końcówki serii włoskich producentów baterii i dodatków. Zachęcamy do wejścia na Madix OUTLET: https://madix.com.pl/123-outlet.

Firma Madix nadal się rozwija , mamy liczną grupę architektów z którymi współpracujemy, organizujemy szkolenia dla naszych odbiorców, wyposażyliśmy między innymi Hotel Sheraton w Warszawie i Krakowie, ale kto wie czy nie zawędrujemy do Pałacu Królewskiego w Budapeszcie lub Oslo.

About Author

Reklama