Pan Wojciech i Pani Marta szczuplejsi o 40 kg z Projekt Zdrowie Wadowice!

Pan Wojciech wraz z żoną Martą trafili do naszego Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Wadowicach 10 miesięcy temu. Pod okiem naszej dietetyk mgr Żanety Czopek pożegnali razem 40kg nadprogramowych kilogramów zyskując lepsze zdrowie, samopoczucie i wygląd. Jak przebiegała kuracja i dlaczego wybrali właśnie nas Pan Wojciech opowiedział w poniższym wywiadzie.

Pan Wojciech wraz z żoną Martą trafili do naszego Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Wadowicach 10 miesięcy temu. Pod okiem naszej dietetyk mgr Żanety Czopek pożegnali razem 40kg nadprogramowych kilogramów zyskując lepsze zdrowie, samopoczucie i wygląd. Jak przebiegała kuracja i dlaczego wybrali właśnie nas Pan Wojciech opowiedział w poniższym wywiadzie.

1. Co skłoniło Pana do podjęcia kuracji w naszym Centrum?

Zanim zdecydowałem się na wizytę, podejmowałem próby zrzucenia wagi na „własną rękę” – dieta była monotonna i męcząca. Można by powiedzieć, że się częściowo udało, ale szybki spadek na wadze skończył się efektem jojo. Dlatego potrzebne było mi wsparcie kompetentnej osoby, która powiedziałaby mi co zrobić aby utrzymać efekt uzyskany przy odchudzaniu, wskazałaby mi co robię źle i nakierowała na smaczną i zróżnicowaną dietę. To tyle, jeżeli chodzi o podjęcie kuracji, a dlaczego w Centrum Projekt Zdrowie? Po za dobrymi opiniami przeczytanymi w internecie, drugim czynnikiem było położenie placówki. Blisko i pod ręką 🙂

2. Jak ocenia Pan otrzymywane diety, przepisy, kontakt z dietetykiem?

Oceniam bardzo dobrze, potrawy przygotowywane z przepisów otrzymanych na wizycie są smaczne i proste w przygotowaniu. Zdziwiłem się przy pierwszych wizytach, że można jeść tak wiele, tak smacznie, zdrowo i zrzucać kilogramy.

Kontakt z dietetykiem jest również bardzo dobry, Panie w Projekt Zdrowie są uprzejme, wyrozumiałe, służą swoją profesjonalną wiedzą w trudnych chwilach starając się rozwiązać zaistniały problem. Da się również porozmawiać „na luzie”, a to też duży plus bo rozluźnia atmosferę i nie idzie się na następną wizytę z duszą na ramieniu, ale raczej z uśmiechem i zaciekawieniem 🙂

3. Czy w trakcie kuracji pojawiały się jakieś momenty zawahania, trudności?

Nie miałem jako takich chwil zawahania, ani większych trudności – ale myślę, że w dużej mierze zawdzięczam to też temu, że nie byłem w całej kuracji sam. Kurację rozpoczęliśmy razem z żoną – we dwójkę jest o niebo łatwiej – razem wybieraliśmy produkty, razem gotowaliśmy, razem jedliśmy to samo – tak jest znacznie prościej. Dodatkowo poszczęściło mi się wyrozumiałymi znajomymi i rodziną, która nie podtykała pod nos czegoś niezdrowego z tekstem „aaa dzisiaj to sobie odpuść.. jutro będziesz znowu się odchudzał” itp.

4. Co powiedziałby Pan osobie, która zastanawia się czy przyjść na wizytę i podjąć wyzwanie?

Powiedziałbym, żeby spróbowała i podjęła ” rękawicę”. Ciężko jest się na początku zmobilizować to fakt, efektów czasami nie widać od razu – ale później gdy waga leci w dół z tygodnia na tydzień, gdy w rezultacie trzeba zmieniać całą garderobę, gdy w pasku brakuje już dziurek do zapięcia, gdy na zdjęciach i w lustrze w końcu podobasz się sobie... mogę tak wymieniać i wymieniać. To świetna nagroda w zamian za wspólne wysiłki dietetyka oraz kuracjusza – każdy kto się zastanawia, powinien spróbować – a nie będzie żałować.

Czy wiesz że…

Blisko 65% mężczyzn oraz 49% kobiet w Polsce posiada nieprawidłową masę ciała!
Co piąte dziecko w wieku szkolnym ma nadmierną masę ciała! Polska tyje w zastraszającym tempie!
Postanowiliśmy działać! Opracowaliśmy raport, który pomaga zrozumieć problem otyłości w Polsce. Rozmawialiśmy z psychologami oraz specjalistami z Instytutu Żywności i Żywienia. Zebraliśmy całą wiedzę, którą dziś Wam prezentujemy!
Pobierz raport Projekt Zdrowie na stronie http://pomagamy-nieoceniamy.pl/ i sprawdź, co jest powodem otyłości!
Dowiedz się także, jak zapobiegać otyłości i gdzie szukać pomocy dla siebie oraz bliskich!

Panu Wojciechowi i Pani Marcie oraz wielu naszym podopiecznym udało się z sukcesem pożegnać niechciane kilogramy!! Daj sobie szansę i już dziś umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ z naszym dietetykiem.

Dietetycy Projekt Zdrowie Wadowice to osoby z dużym doświadczeniem zawodowym. Centrum Dietetyczne zlokalizowane przy al. M. B. Fatimskiej 33, działa na rynku usług poradnictwa dietetycznego już od czerwca 2010 roku i cieszy się ciągle ogromnym zainteresowaniem wielu klientów. Pracujący w nim dietetycy tworzą to centrum od początku jego istnienia. Doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pozwala na fachową pomoc wszystkim osobom, które do nas przychodzą. Przyjmujemy nie tylko osoby z problemami wagowymi, ale tworzymy diety dla sportowców, osób z różnymi jednostkami chorobowymi, dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią, oraz par starających się o potomstwo.

W naszym Centrum Dietetycznym honorujemy KARTĘ DUŻEJ RODZINY!!! Więcej informacji pod tel. 698 781 991.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony wadowice.projektzdrowie.info oraz profilu na facebook’u facebook.com/projektzdrowiewadowice lub do bezpośredniego kontaktu z nami pod nr telefonu 698 781 991.

Dla wszystkich osób, które chcą się zdrowo odżywiać, polecamy Bistro Zielony Talerzyk na ul. Spadzistej w Wadowicach, w którym można zjeść zdrowe, smaczne i niedrogie dania. Od niedawna Bistro wprowadziło dodatkowe menu dietetyczne, układane przez naszych dietetyków.

Gorąco polecamy!! Więcej info na stronie: https://zielonytalerzykwadowice.pl/ oraz https://www.facebook.com/Zielony-Talerzyk-1063020783883356/

About Author

Reklama