Otwarte zawody narciarskie dla rodzin 17 lutego stok Beskid w Spytkowicach

Już po raz szósty w dniu 17 lutego 2019 r. Lider Sport  wraz z Wadowickim Centrum Kultury zapraszają na otwarte zawody narciarskie dla rodzin. Narciarze walczyć będą też o mistrzostwo Wadowic w slalomie gigancie.

Celem zawodów jest propagowanie narciarstwa zjazdowego wśród całych rodzin. Jest to bardzo atrakcyjna dyscyplina sportu, a Polska jest krajem, w którym liczba narciarzy oraz powierzchnia tras narciarskich z roku na rok dynamicznie rośnie. W tym roku rodzinne zmagania odbędą się w niedzielę  17 lutego na stoku Beskid w Spytkowicach (koło Jordanowa). Rodzinny Ślizg organizuje LiderSport przy współpracy z Wadowickim Centrum Kultury.

Tak jak i w latach ubiegłych rywalizować będą między sobą duety rodzinne złożone z rodzica i dziecka lub dziecka i jednego z dziadków. O lokacie zdecyduje łączny czas takiej pary.  Oczywiście zawody rozegrane będą  w kategoriach wiekowych a o umiejscowieniu w danej kategorii  decyduje wyłącznie wiek dziecka. Prócz zmagań par rodzinnych rozegrane zostaną indywidualne  Mistrzostwa Wadowic w slalomie gigancie w poszczególnych kategoriach wiekowych. Nowość to kategoria + 50 lat. 

Zwycięzcy otrzymają medale i dyplomy a wśród wszystkich uczestników rozlosowane będą nagrody rzeczowe ufundowane przez licznych sponsorów. Zapisy przyjmowane są mailowo do soboty (16 lutego) na adres:  sebwid@wp.pl. oraz w dniu zawodów do godziny 9.30. Należy podać dane: imiona i nazwiska zawodników, daty urodzenia (dzień, miesiąc i rok), stopień pokrewieństwa, adres zamieszkania, potwierdzenie zapłaty – z karnetem lub bez karnetu, tel. kontaktowy, w jakich zawodach występuje. Szczegóły w regulaminie na stronie
http://lidersport.pl/oferta,rodzinny-slizg-oraz-otwarte-mistrzostwa-wadowic-w-slalomie-gigancie-2019,47.html

Rodzinny Ślizg 2019 regulamin (plik pdf)

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x