Kolejne filmowe spotkanie odbędzie się 3 sierpnia 2019 r. (sobota). Letnie Kino Plenerowe startuje o godzinie 21:30 na placu przylegającym do sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki przy ulicy Broniewskiego 3 w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Prezentowany będzie film pod tytułem „O północy w Paryżu” – oscarowa komedia romantyczna w reżyserii Woodiego Allena. Bezpłatne bilety wstępu są do odbioru w Starym Kinie. Osoby z wejściówką mają zagwarantowany leżak w czasie projekcji. Poza doznaniami filmowymi będzie coś dla ciała – przekąski i napoje. Mamy nadzieję, że wzorem ubiegłego roku, publiczność dopisze.
Zapraszamy serdecznie!
O północy w Paryżu (ang. Midnight in Paris, 2011) – amerykańsko-hiszpańska komedia romantyczna z elementami kina science-fiction, w reżyserii i według scenariusza Woody’ego Allena. W filmie obok Owena Wilsona, Rachel McAdams, Marion Cotillard i Kathy Bates, wystąpiła żona Prezydenta Francji, Carla Bruni.
Gil (Owen Wilson), zdolny, lecz roztargniony scenarzysta z Hollywood, oraz jego narzeczona Inez (Rachel McAdams), podróżują po Paryżu wraz z bogatymi rodzicami Inez. W trakcie wycieczki wychodzą na jaw, skrywane dotąd, wzajemne niechęci narzeczonych. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy przypadkiem do Gila i Inez, dołącza pseudo-intelektualista Paul (Michael Sheen).
Czas trwania: 1 godz. 40 min.
About Author
You may also like
-
Wejdźmy w Nowy Rok Tanecznym Krokiem ! – Zapraszamy na koncert Noworoczny Kalwaryjskiej Orkiestry Dętej
-
Zapraszamy na wykład Stryszów jako wieś w austro-węgierskiej Galicji
-
Gminne eliminacje do 24. Festiwalu Artystycznego „Talenty 2025”
-
Skubas – Koncert Pamięci Eweliny Baklarz i Piotra Pępka
-
Gmina Lanckorona pochwaliła się nową stroną internetową
-
Kalwarianka wraca do treningów po zimowej przerwie!
-
Zapraszamy do udziału w III edycji Konkursu wiedzy o rodzinie św. Jana Pawła II
-
Dodatkowy nabór wniosków na listę rezerwową o dofinansowanie na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków dla mieszkańców Gminy Kalwaria Zebrzydowska
-
Psycholog, architekt i specjalista inżynierii biomedycznej – czyli kolejny Klub Zawodowców w Stacji Kultury!