Nowe metamorfozy w Projekt Zdrowie Wadowice

Kolejne wspaniałe metamorfozy w PROJEKCIE ZDROWIE!

-30 kg z Projekt Zdrowie Wadowice!

Kolejne wspaniałe metamorfozy w PROJEKCIE ZDROWIE!

-30 kg z Projekt Zdrowie Wadowice! Zobacz galerię: https://www.facebook.com/pg/projektzdrowiewadowice/photos/?tab=album&album_id=2575728572662945

 

Nowy Rok, nowe postanowienia. Czas między zimą a wiosną to idealny moment na rozpoczęcie zmian. Jak to zrobić aby uzyskać zadowalające i trwałe efekty, nie szkodząc przy tym zdrowiu?

Najlepiej skorzystać z konsultacji dietetycznej w Centrum Projekt Zdrowie. Od nowego roku w placówce przyjmuje aż trzech specjalistów, posiadających wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.

W trakcie kuracji dietetyk ustala plan żywieniowy dobrany do stanu zdrowia, potrzeb i preferencji żywieniowych osób. Podczas regularnych wizyt stale monitorowane są postępy wagowe, a także wprowadzane są modyfikacje w jadłospisie.

Pomiary odbywają się na specjalistycznym analizatorze, który określa nie tylko wagę, ale również poziom tkanki tłuszczowej, stan nawodnienia organizmu, poziom masy mięśniowej oraz wiek metaboliczny!

Na początku będą pytać po co to robisz. Później będą pytać jak to zrobiłeś.”

Po tym linkiem znajduje się album z metamorfozami naszych klientów. https://www.facebook.com/pg/projektzdrowiewadowice/photos/?tab=album&album_id=2575728572662945

Dietetycy Projekt Zdrowie Wadowice to osoby z dużym doświadczeniem zawodowym. Centrum Dietetyczne zlokalizowane przy al. M. B. Fatimskiej 33, działa na rynku usług poradnictwa dietetycznego już od czerwca 2010 roku i cieszy się ciągle ogromnym zainteresowaniem wielu klientów. Pracujący w nim dietetycy tworzą to centrum od początku jego istnienia. Doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pozwala na fachową pomoc wszystkim osobom, które do nas przychodzą. Przyjmujemy nie tylko osoby z problemami wagowymi, ale tworzymy diety dla sportowców, osób z różnymi jednostkami chorobowymi, dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią, oraz par starających się o potomstwo.

W naszym Centrum Dietetycznym honorujemy KARTĘ DUŻEJ RODZINY!!! Więcej informacji pod tel. 698 781 991.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony wadowice.projektzdrowie.info oraz profilu na facebook’u facebook.com/projektzdrowiewadowice lub do bezpośredniego kontaktu z nami pod nr telefonu 698 781 991.

Dla wszystkich osób, które chcą się zdrowo odżywiać, polecamy Bistro Zielony Talerzyk na ul. Spadzistej w Wadowicach, w którym można zjeść zdrowe, smaczne i niedrogie dania. Od niedawna Bistro wprowadziło dodatkowe menu dietetyczne, układane przez naszych dietetyków.

Gorąco polecamy!! Więcej info na stronie: https://zielonytalerzykwadowice.pl/ oraz https://www.facebook.com/Zielony-Talerzyk-1063020783883356/

About Author

Reklama