Nowe Metamorfozy w PROJEKT ZDROWIE WADOWICE!!

Wielkimi krokami zbliża się jesień.  Już zaczęliśmy wyciągać z szafy grube ubrania.

Okres jesienno-zimowy to czas, gdy wieczory są długie, zwykle mamy mniejszą ochotę na aktywność fizyczną, a większą na podjadanie przed telewizorem. Efekty takiego działania powodują także zmiany w naszej sylwetce, która staje się nieco bardziej zaokrąglona.  Zazwyczaj zauważamy to dopiero wiosną, gdy wkładamy lżejsze ubrania, a wystający brzuszek nie jest już maskowany przez puchową kurtkę.

Są jednak osoby, które postanowiły podjąć wyzwanie i zmienić swój sposób żywienia początkiem roku. Dzięki ogromnej determinacji i regularnym wizytom w naszym centrum dietetycznym Projekt Zdrowie w Wadowicach dziś cieszą się piękną sylwetką, lepszym zdrowiem i samopoczuciem.

Pan Maciej i Pani Teresa zdecydowali powierzyć się w ręce dietetyków Projekt Zdrowie Wadowice i pod kontrolą specjalistów zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze.

 

Pan Maciej rozpoczął kuracje początkiem stycznia 2021 roku. Co tygodniowe spotkania z dietetykiem mgr inż. Anną Kasperkiewicz i odpowiednio zbilansowana dieta dopasowana do godzin pracy i aktywności Pana Macieja pozwoliła osiągnąć mu wspaniały rezultat redukcji wagi oraz poprawić stan zdrowia i kondycję.

 

Pani Teresa  dzięki regularnym spotkaniom na wizytach oraz sumienności w wykonywaniu zaleceń żywieniowych, może obecnie cieszyć się wspaniałą sylwetką i świetnym samopoczuciem.

Spotkania z dietetykiem pozwoliły Pani Teresie uregulować swój sposób żywienia i pomogły pozbyć się chęci podjadania słodyczy.

 

Nigdy nie jest za późno żeby coś zmienić!

Należy dbać o siebie cały rok, ale jeśli mieliśmy chwilę słabości i jedliśmy trochę za dużo, warto skorzystać z pomocy dietetyka, który pomoże nam uporać się  z problemami żywieniowymi i osiągnąć trwałe rezultaty w redukcji wagi, przy zachowaniu świetnej kondycji zdrowotnej.

Dietetycy Projekt Zdrowie Wadowice to osoby  z dużym doświadczeniem zawodowym. Centrum Dietetyczne zlokalizowane przy ul. M. B. Fatimskiej 33  działa na rynku usług poradnictwa dietetycznego już od czerwca 2010 roku i cieszy się ciągle ogromnym zainteresowaniem wielu klientów. Pracujący w nim dietetycy tworzą to centrum od początku jego istnienia.  Doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pozwala na fachową pomoc wszystkim osobom, które do nas przychodzą. Przyjmujemy nie tylko osoby z problemami wagowymi, ale tworzymy diety dla  sportowców, osób z różnymi jednostkami chorobowymi i dla dzieci, kobiety w ciąży, karmiące piersią, oraz pary starające się o potomstwo.

Bez krytyki zmieniamy nawyki

Pamiętajmy, że dieta nie powinna być dla nas udręką lub karą, a sposobem na zdrowie i dobre samopoczucie. Zaczynając dietę, uczymy się jak należy się prawidłowo odżywiać, tak aby później nie borykać się z żadnymi problemami zdrowotnymi. Tylko zdrowe odchudzanie pod okiem specjalisty pozwoli nam skutecznie zgubić nadmiar kilogramów.

Decydując się na spotkanie z dietetykiem już teraz, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Konsultacja ta obejmuje analizę składu ciała oraz badanie poziomu tkanki tłuszczowej.  Poznasz zapotrzebowanie kaloryczne swojego organizmu oraz otrzymasz szereg porad, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Zapisz się już dziś:

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail: wadowice@projektzdrowie.info
al. M. B. Fatimskiej 33
34-100 Wadowice
+48 698 781 991

https://wadowice.projektzdrowie.info

fb:  https://www.facebook.com/projektzdrowiewadowice/

Dietetyk mgr inż. Anna Kasperkiewicz

Dietetyk mgr Weronika Gawlak 

Asystentka Magda Piegza

About Author

Reklama