W związku z obchodami 40. Rocznicy Wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej organizuje Multimedialny Test Wiedzy o św. Janie Pawle II. Wydarzenie to odbędzie się 14 października 2018 r. (niedziela) o godz. 15:00 w Kalwarii Zebrzydowskiej, w Sali Widowiskowej CKSiT, ul. Broniewskiego 3.

Test ten podzielony zostanie na dwie kategorie: RODZINNĄ oraz INDYWIDUALNĄ i będzie miał formę multimedialną, gdzie odpowiedzi wybierane są za pomocą urządzeń cyfrowych: smartfonów, tabletów, laptopów lub notebooków.

Ten rodzaj rozwiązywania testu ma na celu przyciągnąć młodzież do uczestnictwa w raz z rodzinami w przedsięwzięciu a także ma zainteresować i zmobilizować do poznania związków Karola Wojtyły – Papieża Jana Pawła II z naszą Małą Ojczyzną.

Dla zwycięzców trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach czekają atrakcyjne nagrody.

Wszystkich chętnych do uczestnictwa bardzo proszę o kontakt z Referatem Działalności Gospodarczej i Promocji Urzędu Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej: tel. 33 876 60 02 lub e-mail: maciek@kalwaria-zebrzydowska.pl, w przypadku wolnych miejsc możliwe zapisy także w dniu przeprowadzania testu.

Osoby biorące udział w teście muszą posiadać: smartfon, laptop, notebook lub tablet z własnym połączeniem internetowym.

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w teście.

Organizator: Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

Honorowy Patronat: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie