Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP w Przytkowicach zdobyła Mistrzostwo Polski

Po raz kolejny możemy ogłosić wielki sukces Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z OSP Przytkowice. Na Ogólnopolskich Zawodach Sportowo-Pożarniczych CTIF MDP w Koninie młodzi druhowie zajęli pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt, i trzecie w kategorii chłopców wywalczyli.

27 sierpnia 2021 na Stadionie Lekkoatletycznym PWSZ w Koninie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych według regulaminu CTIF. Jednostka OSP Przytkowice reprezentowała województwo małopolskie w kategorii dziewcząt i chłopców. Praca drużyn przyniosła znakomite efekty. Drużyna dziewcząt po raz pierwszy w historii zdobyła tytuł Mistrza Polski, natomiast chłopcy zajęli wysokie 3 miejsce w swojej kategorii.

Wyniki te zapewniają nam start na następnych zawodach ogólnopolskich. Wygrana dziewcząt daje nam awans na Międzynarodową Olimpiadę CTIF, która odbędzie się w lipcu 2022 roku w Celje w Słowenii.

MDP Przytkowice drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Martyna Chotowicka, Julia Matlak, Wiktoria Tyrała, Emilia Wojnowska, Oliwia Kaleta, Paulina Poseł, Julia Lelek, Lidia Racut, Wiktoria Syrek, Łucja Graca.

MDP Przytkowice drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Krzysztof Twardosz, Piotr Twardosz, Kacper Studnicki, Adrian Pocielej, Patryk Potoczak, Michał Rudecki, Szymon Wojtaszek, Klaudiusz Jurek, Michał Turaj, Kacper Monica.

 

Podziękowania dla osób zaangażowanych w przygotowanie drużyn należy złożyć dla: Wiesława Rudeckiego, Roberta Rudeckiego, Andrzeja Zamysłowskiego, Krzysztofa Zamysłowskiego, Aleksandry Rudeckiej, Stefana Rudeckiego, Dominika Balcera, Krzysztofa Studnickiego, Adriana Krawczyka.

Druhowie z OSP Przytkowice kierują podziękowania do rodziców młodzieży, którzy niejednokrotnie okazywali swoją pomoc oraz dla LKS „Sokoł” Przytkowice i LKS Żarek Stronie za udostępnienie obiektów sportowych. Jak zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie z trybun. Dziękujemy naszym niezawodnym kibicom, którzy dużą grupą dopingowali nas w Koninie – mówią zwyciężczynie zawodów.

 

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x