Mistrzowska drużyna młodzików MKS Kalwarianki doceniona przez Gminę Kalwaria Zebrzydowska

Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty spotkał się Piotrem Twardoszem kapitanem zwycięskiej drużyny młodzików MKS Kalwarianka, która wywalczyła Mistrzostwo Polski w Turnieju Chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka” oraz Prezesem MKS Kalwarianka Grzegorzem Makówką.

Zespół do mistrzostwa poprowadził Dariusz Iwanowski, który znany jest z osiągania dobrych wyników z młodszymi zawodnikami. Strzelcem turnieju został Klaudiusz Jurek, a zawodnikiem turnieju Krzysztof Twardosz. Obaj są zawodnikami Kalwarianki.

Spotkanie było okazją do przekazania gratulacji i upominków drużynie, a także omówienia spraw związanych z dalszym rozwojem młodych i drużyn młodzieżowych Kalwarianki.

O tym wyczynie pisaliśmy w artykule: Młodzi z Kalwarianki zdobyli Mistrzostwo Polski!!!

 

Przypomnijmy w dniach 24-26.08.2020 r. w Reńskiej Wsi odbył się Finał Centralny IX Ogólnopolskiego Turnieju Chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka” im. Marka Procyszyna. Najlepsi okazali się młodzi zawodnicy MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska. W rywalizacji brali udział w zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi.

Aby dotrzeć do Turnieju finałowego zawodnicy z Kalwarii Zebrzydowskiej wygrali eliminację województwa Małopolskiego i otrzymali przepustkę do Turnieju Ogólnopolskiego. W turnieju brało udział 11 drużyn.

Wyjazd zespołu na Turniej finansowo wsparła Gmina Kalwaria Zebrzydowska.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x