Mała łazienka, wielkie potrzeby!

Niewielki metraż łazienki wymaga od nas wielu kombinacji, aby stała się ona funkcjonalna. Czasami walka o każdy metr okazuje się bardzo ważna- bo okazuje się, że wymarzona wanna niestety nam się nie zmieści, szafka z umywalką jest za duża i przez to nie otworzy nam się pralka, a samo „przeciskanie się” w takiej łazience nie należy do przyjemności.

Warto tylko wspomnieć, że łazienka zaraz po kuchni, jest najczęściej odwiedzanym pomieszczeniem w naszym domu- prysznic przed pracą, makijaż, i czasem wpadną do nas goście.

Problem ten rozwiązuje coraz większa ilość producentów- czy to mebli dedykowanych do małych łazienek, czy kabin- warto wybrać pięciokątną kabinę, która dostarczy dodatkowych metrów.

Ale za ciosem poszli także producenci armatury.

Czasami marzenie o bidecie staje się nie realne w małych metrażach- bo to dodatkowe wyposażenie łazienki, które trzeba zawiesić na stelażu lub postawić na podłodze obok ubikacji. Tu z pomocą przychodzą producenci desek myjących. Ale są one stosunkowo drogie- za dobrą deskę która będzie służyła nam przez lata, musimy wydać w granicach kilku tysięcy złotych. I tu pojawia się rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób- baterie bidetta!

Bidet bez bidetu? Rozwiązaniem Bidetta!

Bidetta to nic innego, niż wąż (podobny do prysznicowego), ze specjalną słuchawką, która połączona jest z baterią podtynkową. Element podtynkowy jest wykonany w całości z mosiądzu- więc nie musimy się martwić, że trzeba go będzie wykuwać ze ściany- mosiądz ma ogromną odporność na korozje i wszelkie awarie. Taki gotowy zestaw BIDETTA, montujemy obok ubikacji, i możemy cieszyć się funkcją bidetu, a w kieszeni zostają nam dodatkowe pieniądze, które możemy przeznaczyć na inne remontowe potrzeby!

Baterie bidetta również posiadają rózne kształty i kolory- w wersjach kwadratowych i okrągłych (co z pewnością pomoże w dopasowaniu do istniejącej już armatury w łazience), oraz w kolorach: czarnym, białym i w klasycznym chromie.

To w połączeniu z włoskim producentem armatury FIORE, który słynie ze swej wysokiej jakości wykonania i ma wieloletnią historię w produkcji armatur- daje nam gwarancje, że wybrany produkt będzie służył bezawaryjnie przez długie lata.

About Author

Reklama