Lista radnych w Gminie Kalwaria w wyborach samorządowych 2018 – powiat i gmina

21 października odbędzie się głosowanie na Radnych Samorządowych, Poniżej przedstawiamy listy radnych, na których będziemy głosować w gminie Kalwaria Zebrzydowska.

Wybory do Rady Powiatu

Okręg nr 3 – GMINA Kalwaria Zebrzydowska (4 mandaty):

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
1 KAJDAS Elżbieta Anna, 51, Stanisław Dolny
2 FILEK Jacek Stanisław, 49, Kalwaria Zebrzydowska
3 NOWAK Adam Józef, 23, Kalwaria Zebrzydowska
4 PILCH Grzegorz, 49, Kalwaria Zebrzydowska
5 GLANOWSKA Anna Zofia, 46, Kalwaria Zebrzydowska
6 OŻÓG Małgorzata Bożena, 45, Kalwaria Zebrzydowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
1 KOWALCZYK Ireneusz Piotr, 38, Zebrzydowice
2 PĘPEK Piotr Jan, 49, Kalwaria Zebrzydowska
3 MUCHA Adam, 28, Zarzyce Wielkie
4 KOCHAN Barbara Stanisława, 70, Kalwaria Zebrzydowska
5 GŁOWALA Paulina Anna, 37, Barwałd Średni

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 GÓRECKI Andrzej, 67, Stanisław Górny
2 ODROBINA Paweł Andrzej, 60, Barwałd Średni
3 KRAWCZYŃSKI Marcin Antoni, 66, Leńcze
4 ZAJDA Krystyna, 55, Kalwaria Zebrzydowska
5 DUDA Krystyna, 69, Kalwaria Zebrzydowska
6 POCZTOWSKA Dorota Monika, 48, Kalwaria Zebrzydowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CIMER Marek Zdzisław, 65,  Kalwaria Zebrzydowska
2 OCZKOWSKA Beata, 52, Stanisław Dolny
3 HLEBOWICZ Piotr Jan, 55, Barwałd Górny
4 BRÓZDA Łukasz Grzegorz, 38, Przytkowice
5 MADEJA Małgorzata Anna, 56, Zarzyce Wielkie
6 PITOŃ Jadwiga, 46, Brody

KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNA MAŁOPOLSKA”
1 LOGIN Mieczysław Feliks, 65, Kalwaria Zebrzydowska
2 OLEKSY Jolanta, 52 Barwałd Górny
3 BRÓZDA Marcin, 29, Przytkowice
4 WOJCIESZAK Grażyna Jolanta, 48, Kalwaria Zebrzydowska
5 KIJOWSKI Jerzy, 64, Barwałd Średni

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
1 OPYRCHAŁ Grzegorz, 59,  Stanisław Dolny
2 WARMUZ Bożena Maria, 41, Kalwaria Zebrzydowska
3 STANUCH Mirosław Piotr, 49, Kalwaria Zebrzydowska
4 DRAGAN Łucja Ewa, 61, Brody
5 PACUŁT Ernest Grzegorz, 50, Przytkowice
6 OLESIŃSKA Barbara Maria, 61, Zebrzydowice

 

Lista Kandydatów do Rady Gminy

Okręg 1

wiek miejsce zamieszkania Kalwaria Zebrzydowska I-ulice: Krakowska, Rynek, 3 Maja, Rzeźniana, Piaskowa, Tadeusza Kościuszki, Klasztorna, Bernardyńska, Lanckorońska, Brodzka, Błażkówka
DŹWIERZYŃSKA Maria 52 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
TORBUS Sławomir Jacek 53 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
JANUSIEWICZ Piotr 48 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
HERBUT Dawid Julian 41 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Okręg 2

wiek miejsce zamieszkania Kalwaria Zebrzydowska II-ulice: Dworcowa, Batalionów Chłopskich, Adama Mickiewicza, Targowa, Broniewskiego, Aleja Jana Pawła II, Marii Konopnickiej, Rzemieślnicza, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Pułaskiego, Mikołaja Zebrzydowskiego, 11 Listopada, Józefa Piłsudskiego, Armii Krajowej
JOŃCZYK Zofia Anna 52 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
BRÓZDA Marta Kazimiera 66 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
STRADOMSKI Zbigniew Stanisław 53 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
DRAGAN Łukasz Tadeusz 32 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Okręg 3

wiek miejsce zamieszkania Kalwaria Zebrzydowska III-ulice: Wojciecha Weissa, Sądowa, Rólki, Kolejowa, Podlesie, Królowej Jadwigi, Świętego Floriana, Szewska, Długa, Nowa, Polna
KLESZCZ Bartosz Piotr 35 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
KONICKI Edward Tadeusz 68 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ZADORA Marcin Piotr 36 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
JAMRÓZ Józef Andrzej 62 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Okręg 4

wiek miejsce zamieszkania Kalwaria Zebrzydowska IV-ulice: Ogrodowa, Czerna, Krótka, Jagiellońska, Zgody, Partyzantów, Zjednoczenia, Wojska Polskiego, Stolarska, Sowińskiego
BRZUCHACZ Anna 68 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
MIKOŁAJEK Robert 51 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KOCHAN Zbigniew Władysław 71 Kalwaria Zebrzydowska KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Okręg 5

wiek miejsce zamieszkania Barwałd Górny
WILK Tadeusz Józef 63 Barwałd Górny KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
MICHALIK Zbigniew 50 Barwałd Górny KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Okręg 6

wiek miejsce zamieszkania Barwałd Średni
KLESZCZ Krzysztof Jan 31 Barwałd Średni KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
KLESZCZ Fryderyk 62 Barwałd Średni KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
LEJA Józef Jan 48 Barwałd Średni KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŁUCZAK Wiesław Edward 54 Barwałd Średni KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Okręg 7

wiek miejsce zamieszkania Brody I, Bugaj
ZACHARSKA Teresa Zofia 45 Brody KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
HEBDA Paweł Jan 47 Brody KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ZAJDA Rafał Piotr 61 Brody KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WÓJCICKI Stefan Kazimierz 54 Bugaj KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Okręg 8

wiek miejsce zamieszkania Brody II
ŁYCZAK Sławomir Sergiusz 33 Brody KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
JAGLARZ Henryk 63 Brody KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
LENIK Jarosław Karol 39 Brody KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MOSKWA Justyna Ewa 35 Brody KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Okręg 9

wiek miejsce zamieszkania Leńcze
KRZESZOWSKA-MIROCHA Jolanta Irena 53 Leńcze KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SKRZYŃSKI Mirosław Paweł 52 Leńcze KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Okręg 10

wiek miejsce zamieszkania Przytkowice I
CHROSTEK Tadeusz Jan 64 Przytkowice KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
RUDECKI Wiesław Paweł 44 Przytkowice KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BIK Dorota 34 Przytkowice KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Okręg 11

wiek miejsce zamieszkania Przytkowice II
TARGOSZ Kazimierz Jan 65 Przytkowice KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
RUDECKI Robert Józef 38 Przytkowice KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
UNIWERSAŁ Barbara 39 Przytkowice KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Okręg 12

wiek miejsce zamieszkania Stanisław Dolny, Zebrzydowice-Bieńkowice
GÓRALCZYK-GRZYBOWSKA Anna Katarzyna 40 Zebrzydowice KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
FABER Mirosław Andrzej 52 Stanisław Dolny KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
MUSIAŁ Maciej Adam 38 Zebrzydowice KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WYSOGLĄD Marcin 38 Barwałd Średni KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Okręg 13

wiek miejsce zamieszkania Stanisław Dolny Dolany
PACUT Ewa Małgorzata 54 Stanisław Dolny KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
CHOLEWA Krystyna Jadwiga 72 Stanisław Dolny KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Okręg 14

wiek miejsce zamieszkania Zebrzydowice
JARGUZ Marzena Józefa 48 Zebrzydowice KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
OŻÓG Marcin Michał 38 Zebrzydowice KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Okręg 15

wiek miejsce zamieszkania Zarzyce Wielkie, Zarzyce Małe, Podolany
SROKA Renata Halina 40 Zarzyce Małe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
KUMOR Piotr Michał 42 Zarzyce Wielkie KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
WITKOWSKA Agnieszka Anna 29 Zarzyce Małe KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA

Listy kandydatów na radnych do gminy Kalwaria Zebrzydowska dostępne są pod adresem: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/121803#geo_committee_stat

0 0 votes
Article Rating

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x