Baner kandydata na burmistrza Tadeusza Steli, fot. Andrzej Famielec, Kalwaria 24

Kto się mści na Steli? Banery i straż gminna w tle !

Jak wiadomo Tadeusz Stela jest kontrkandydatem w 2 turze wyborów na fotel Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej. Dzisiaj (10 kwietnia) odkryto w Zebrzydowicach kradzież jego banerów oraz zalepianie jego nazwiska w Kalwarii Zebrzydowskiej. Policja otrzymała już zgłoszenie w tej sprawie.

 

Tadeusz Stela otrzymał mandat do walki w 2 turze wyborów o fotel Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej zdobywając 2729 głosów. Jednak niektórzy nie potrafili ukryć wściekłości z tego faktu. Dzisiaj rano kandydat odkrył kradzież dwóch banerów na terenie sołectwa Zebrzydowice. Jednego powieszonego naprzeciwko szkoły, a drugiego spod Delikatesów Centrum. W Kalwarii doszło także do zalepienia nazwiska kandydata przez plakat promujący sztuki walki (a pikanterii dodaje fakt, że jest to wydarzenie sponsorowane przez Gminy Lanckorona i Sułkowice). Na szczęście niektóre miejsca zdarzeń są monitorowane i policja powinna szybko namierzyć sprawcę.

Stela poinformował redakcję, że jest oburzony tą sprawą i nikt nie powinien w ten sposób wpływać na losy kampanii wyborczej. Zaapelował także, aby nie niszczyć materiałów jego kontrkandydata.

Ciekawą sprawą jest jeszcze plotka jakoby Tadeusz Stela chciał powołać straż gminną (krążąca m.in. po Przytkowicach). Kandydat na burmistrza odpowiedział na to redakcji, że nie planował i nie planuje powołania straży miejskiej lub gminnej.

3 4 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wiesław
Wiesław
10 kwietnia 2024 09:23

Ormanty jest po prostu zesrany i tyle. W trakcie kampanii bardzo dużo plakatów Steli i kandydatów na Radnych z jego listy było zrywanych, między innymi Pana Hudziaka w Stanisławiu Dolnym. Boją się Tadeusza i wiedzą, że jak zostanie burmistrzem to zacznie robić porządki.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x