Marek Cimer dziękuje za poparcie w wyborach samorządowych do Rady Powiatu Wadowickiego

Szanowni Państwo,

Chciałbym serdecznie podziękować każdemu z Was za udział w wyborach do Rady Powiatu Wadowickiego oraz za oddanie swojego głosu na mnie – kandydata nr 1 oraz pozostałych kandydatów z listy Prawa i Sprawiedliwości – dziękuję za poparcie dla Małgorzaty Madeja, Krzysztofa Kameduły ,Piotra Hlebowicza, Agnieszki Cycoń, Janiny Moskwy

To dzięki Państwu – mieszkańcom naszej Gminy, którzy docenili moją dotychczasową działalność oraz zaufali wszystkim kandydatom z listy Komitetu Wyborczego PiS, będę mógł przez kolejną kadencję pełnić tę odpowiedzialną funkcję, reprezentując Naszą Gminę w Radzie Powiatu.

Państwa wsparcie jest dla mnie niezwykle ważne i motywuje do dalszej solidnej pracy. Dołożę wszelkich starań, aby w nowej kadencji, godnie i skutecznie reprezentować interesy mieszkańców Kalwarii Zebrzydowskiej i pozostałych miejscowości. Ufam, iż wspólna praca samorządowców przyczyni się do dalszego rozwoju naszego powiatu oraz do poprawy jakości życia wszystkich jego mieszkańców.

Jestem moim wyborcom niezmiernie wdzięczny, za to że w gronie prawicowych kandydatów otrzymałem najlepszy wynik w powiecie, a to wszystko dzięki Państwa poparciu. To nasza wspólna determinacja i zaangażowanie sprawiły, że możemy razem działać na rzecz Naszej Małej Ojczyzny.

Raz jeszcze, ogromne dzięki za Wasze głosy i zaufanie. Liczę na Państwa dalsze wsparcie i dobrą współpracę.

Z wyrazami szacunku,

Marek Cimer

About Author

Reklama