mat. prasowy Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

Już za dwa tygodnie Baciary zagrają na Majówce Charytatywnej

W Kalwarii Zebrzydowskiej na stadionie Kalwarianki 27 maja zorganizowana zostanie Majówka Charytatywna z Patronem „Wszystkie dzieci nasze są”, gwiazdą dnia będzie zespół „Baciary”. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji dla dzieci. W ciągu całego będzie trwała zbiórka datków na rzecz potrzebujących dzieci z Kalwarii i okolicy.

Zbiórka datków obywać się będzie na rzecz dzieci i młodych, którzy potrzebują kosztownych operacji i rehabilitacji. Zostaną przygotowane cegiełki wsparcia w kwocie 20 zł (cegiełka jest też biletem wstępu na imprezę),  wstęp dla dzieci jest bezpłatny.

Główną atrakcją będzie występ zespołu „Baciary”, zaplanowany na godz. 16:00. Rozpoczęcie majówki zaplanowano na godz. 14:00, kiedy to zostanie otwarte wesołe miasteczko z wieloma atrakcjami dla dzieci. Jako pierwszy na scenie zaprezentuje się zespół „Promyki Krakowa”, który gra i śpiewa  muzykę ludową, popularne pieśni, utwory okolicznościowe i kościelne. 

O godz. 15:00 wystąpi Gabi Katzer z zespołem, będzie okazja by posłuchać Gabi na żywo.

O godz. 18:00 na stadionie odbędzie się mecz IV ligi  MKS Kalwarianka – Wierchy Rabka.

Po emocjach sportowych na scenie zagości Lidia Jazgar z zespołem Galicja. Pieśni nawiązywać będą do patrona Stowarzyszenia Św. Jana Pawła II i pochodzić będą z albumu „Ale nam się wydarzyło”

Zamknięciem dnia będzie wstęp duetu „Jacek i Placek” czyli Jacek Dewódzki – były gitarzysta zespoły „Dżem” i Paweł Nawrocki wokalista zespołu „Alergen”. Panowie mocnym  rockowym akcentem zakończą imprezę.

Zapraszamy na Majówkę w sobotę 27 maja 2023 r. na stadionie MKS Kalwarianka

Plan dnia:
14:30 – Promyki Krakowa
15:00 – Gabi Katzer z zespołem
16:00 – Zespół „Baciary”
18:00 – Mecz MKS Kalwarianka – Wierchy Rabka
20:00 – Lidia Jazgar z zespołem
21:00 – Jacek i Placek  

Atrakcje dla dzieci:
dmuchańce,
animacje, bumper ball
wesołe miasteczko,
loteria fantowa

Grill bar
ciepłe dania, kiełbaski
dziczyzna

Głównym organizatorem majówki jest Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.  Współorganizatorem wydarzenia –  Gmina Kalwaria Zebrzydowska, partnerami – Gmina Stryszów i Gmina Sułkowice.

0 0 votes
Article Rating

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x