Jeszcze tylko do 20 września można głosować na Gminę Kalwaria i Grobek w II etapie konkursu Turystyczne Skarby Małopolski 2021

Serdecznie zachęcamy do głosowania na najciekawsze miejscowości, atrakcje i obiekty turystyczne Małopolski, zgłoszone do tegorocznej edycji konkursu Turystyczne Skarby Małopolski. Wsórd kandydatów mamy Gminę Kalwaria Zebrzydowska oraz Grobek Matki Bożej. Jest z czego wybierać, wśród ponad 100 kandydatur odnajdziemy zarówno miejsca popularne i uczęszczane przez turystów, jak i te bardziej kameralne lub jeszcze nieodkryte. Na swoich faworytów w 6 kategoriach konkursowych można oddać głos do 21 września br.

Małopolska to region wyjątkowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, od unikatowych na skalę światową skarbów kultury i dziedzictwa oraz zapierających dech w piersiach krajobrazów, po niepowtarzalną ofertę turystyki aktywnej, jedyne w swoim rodzaju wydarzenia kulturalne i wyśmienitą kuchnię. Ta wyjątkowa oferta turystyczna sprawia, że do Małopolski rok rocznie przyjeżdżają rzesze turystów.

Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw turystycznych.

Poprzednie edycje konkursu pokazują, że cieszy się on dużym zainteresowaniem zarówno wśród zgłaszających kandydatury, jak i głosujących internautów. Do tegorocznej edycji konkursu zostało zgłoszonych ponad 100 miejsc, obiektów, atrakcji turystycznych, nie tylko popularnych i często odwiedzanych, ale również tych mniej znanych, nieoczywistych. To udowadnia, że miejsc jeszcze nie do końca odkrytych jest w Małopolsce wiele.

2 września ruszył II etap konkursu Turystyczne Skarby Małopolski 2021, w ramach którego  możemy wspólnie odkryć kolejne turystyczne Skarby Małopolski, głosując na swoich faworytów w 6 kategoriach konkursowych, spośród:

  • 18 kandydatur w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna” (w tej kategorii startuje gmina Kalwaria Zebrzydowska) [głosuj]
  • 9 kandydatur w kategorii „Najciekawszy szlak turystyczny”
  • 13 kandydatury w kategorii „Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne”
  • 41 kandydatur w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna” (w tej kategorii startuje Kościół Grobu Matki Bożej z 1615 r.) [głosuj]
  • 10 kandydatur w „Sielskie klimaty – wypoczynek na wsi”
  • 10 kandydatur w kategorii „W gościnie- oferta kulinarna”

Głosowanie potrwa do 21 września br. Zwycięzców konkursu poznamy już w październiku.

Link do głosowania: https://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-3/glosowanie

info: malopolska.pl

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x