Jasełka inne niż wszystkie – prawdopodobnie najlepszy spektakl w ostatnim roku na deskach Sceny Widowiskowej

W ubiegłą sobotę (20 stycznia 2024r.) mieliśmy przyjemność obejrzeć kolejny spektakl Szkolnej Grupy Teatralnej, która przygotowała pełen rozmachu i humoru spektakl – „Jasełka inne niż wszystkie”.

 

W skład Szkolnej Grupy Teatralnej wchodzą rodzice i uczniowie z ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej. Twórcy „Śnieżki” i „Czerwonego Kapturka” tym razem przygotowali „Jasełka inne niż wszystkie”. W opowieść o cudzie Narodzenia Pana zostały wplecione humorystyczne akcenty, co zaowocowało ok godziną świetnej zabawy. Jasełka choć uwspółcześnione, spotkały się z bardzo miłym przyjęciem. Grupę, jak sama nazwa wskazuje, tworzą rodzice, a tym razem można powiedzieć że rodziny z ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Opiekunem jest Pani Ewa Ryłko, a wspiera ją Pani Katarzyna Łasak. Rodzice wykazali się nie tylko świetną grą aktorską – samodzielnie uszyli niektóre stroje i stworzyli wspaniałą scenografię. Zebrano również pokaźną kwotę (2236 zł), która zasili konto fundacji „Miej serce”. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spektakle tej sympatycznej grupy.

Warto dodać, że w ocenie redakcji jest to najprawdopodobniej  najlepszy spektakl, jaki udało się oglądnąć na tej scenie w ciągu ostatniego roku.

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x