Czy Kalwaria wygra dobroczynne nagrody w plebiscycie „Świeć się z Energą”?

Po raz pierwszy miasto Kalwaria Zebrzydowska zwyciężyła w wojewódzkim etapie plebiscytu „Świeć się z Energą” a tym samym dostała się do finału ogólnopolskiego konkursu o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. 

 
W drugiej rundzie internauci wybiorą spośród szesnastu miast to, które ich zdaniem zasługuje na miano „Świetlnej Stolicy Polski”. Głosowanie trwa do 30.01.2024r.
 
To od mieszkańców zależeć teraz będzie do którego miasta trafią dobroczynne nagrody i które miasto otrzyma tytuł „ŚWIETLANEJ STOLICY POLSKI”. Postarajmy się by ten tytuł trafił do naszego miasta. WALCZYMY Z DUŻYMI MIASTAMI ALE MAMY SZANSĘ – DAJMY WYGRAĆ KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ – możemy przeczytać na fanpage Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Codziennie można oddać 10 głosów.

Link do plebiscytu: https://gazetakrakowska.pl/kalwaria-zebrzydowska/pk/5857369

16 miejscowości walczy o zwycięstwo i dodatkowe 40 tysięcy złotych na sprzęt AGD oraz fotowoltaikę od Energi Obrót. Zestaw do produkcji własnej energii zostanie zamontowany we wskazanej przez laureata samorządowej instytucji pomocowej, np. w domu dziecka, domu spokojnej starości czy noclegowni dla osób bezdomnych. Dodatkowo jedno z miast otrzyma wyróżnienie specjalne w postaci audytu energetycznego, który przeprowadzi spółka Energa Oświetlenie.

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x