Obraz Ilo z Pixabay

Bezpłatne kompostowniki dla mieszkańców gminy

Samorząd Województwa Małopolskiego ogłosił nabór wniosków do pilotażowego programu polegającego na zakupie przez gminy kompostowników dla mieszkańców.

 

W związku z powyższym uprzejmie informujemy osoby zainteresowane otrzymaniem przydomowego kompostownika, że Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej przyjmuje w formie ankiety / wstępnej deklaracji zgłoszenia na bezpłatne użyczenie mieszkańcom przydomowych kompostowników o pojemności minimum 720 litrów, które po upływie terminu obowiązywania umowy staną się własnością właściciela nieruchomości.

Zgłoszenia można składać na dzienniku podawczym Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej lub w Referacie Gospodarki Komunalnej – II piętro pokój nr 16, bądź przesłać wypełniony formularz (link poniżej) na adres e-mail: gk@kalwaria-zebrzydowska.pl. Ankiety zbierane są do piątku 2 lutego 2024 r.

Ankiety stanowią pierwszy etap przygotowania wniosku o dofinansowanie, które nie jest jednoznaczny z przystąpieniem naszego samorządu do programu. Działania w tym zakresie są uwarunkowane pozytywną decyzją Sejmiku Województwa Małopolskiego o przyznaniu pomocy finansowej. W przypadku dużego zainteresowania decydować będzie kolejność złożonych ankiet (data wpływu do tutejszego urzędu).

Materiały

[DOC] Ankieta dotycząca zapotrzebowania gospodarstwa domowego na przydomowy kompostownik na odpady biodegradowalne
ankieta​_kompostownik.docx 0.02MB

[PDF] Ankieta dotycząca zapotrzebowania gospodarstwa domowego na przydomowy kompostownik na odpady biodegradowalne

Obraz Ilo z Pixabay

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
little k
little k
9 lutego 2024 23:31

już się skończyły

1
0
Would love your thoughts, please comment.x