mat. WCK Wadowice

Poszukiwani pasjonaci i nietuzinkowe osobowości – Festiwal Artystyczny Talenty 2024!

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza do udziału w kolejnej edycji wyjątkowego Festiwalu, podczas którego zostaną wyłonione talenty powiatu wadowickiego – uzdolnione i niezwykłe osobowości!

 

Przed nami 23. Festiwal Artystyczny „Talenty 2024” i wiele godzin prezentacji artystycznych, emocji, wrażeń, ale też pracy i przygotowań.

WCK czeka na zgłoszenia w wielu kategoriach artystycznych: wokal, muzyka, teatr, recytacja, sztuki plastyczne, sztuki wizualne, taniec oraz literatura. Przygotowane prace i prezentacje można zgłaszać poprzez formularz Google!

Udział w Festiwalu ma charakter dwustopniowy: zgłoszenia do I etapu przeprowadzają miejskie i gminne ośrodki kultury.

Wadowicki Centrum Kultury prowadzi eliminacje dla uczniów szkół podstawowych z Gminy Wadowice. Do 10 lutego można dokonać zgłoszenia poprzez formularz Google, zamieszczony na stronie wck.wadowice.pl.

Drugi etap Festiwalu przeprowadza Wadowickie Centrum Kultury w terminach: 19, 21, 22 marca 2024 r. dla laureatów eliminacji z I etapu, osób ze szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych. Formularze zgłoszeniowe dostępne będą w dniach od 1 do 11 marca 2024.

WCK przypomina o ubiegłorocznych wprowadzonych zmianach organizacyjnych:

• Obowiązkowej akredytacji na etapie powiatowym w wysokości 20 zł od uczestnika

• Nagrodzie publiczności, która przyznawana będzie poprzez głosowanie/lajkowanie na wybraną prezentację spośród nominowanych osób w każdej kategorii, zamieszczoną na profilu Facebook Wadowickiego Centrum Kultury.

• Nagrodzie Grand Prix, którą będzie można zdobyć, oprócz oczywiście najważniejszego „Talentu 2024” w kategoriach: niescenicznych i scenicznych. Będzie to voucher w wysokości 1000 zł na warsztaty.

Piękne statuetki „Talent 2024” oraz nagroda Grand Prix – czekają na najlepszych!

Więcej informacji na stronie wck: https://tiny.pl/cvndv

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x