Gabrysia Katzer z Brodów wystąpi w Szansie na Sukces dla dzieci!

Gabrysia Katzer 12 -letnia uczennica Szkoły Podstawowej w Brodach, wystąpi 22 września o godzinie 15:15 na antenie TVP2 w programie Szansa na Sukces Junior Eurovision.

Gabrysia Katzer 12 -letnia uczennica Szkoły Podstawowej w Brodach, wystąpi 22 września o godzinie 15:15 na antenie TVP2 w programie Szansa na Sukces Junior Eurovision.

Gabrysia przeszła pomyślnie castingi, co dało jej przepustkę do finałowego Odcinka Szansy na Sukces, gdzie wystąpi z legendarnym zespołem Papa D. Z grona 21 uczestników którzy awansowali, zostanie wyłoniony reprezentant Polski do Eurowizji Junior 2019. Czy będzie to nasza mieszkanka – przekonamy się o tym 22 września o godzinie 15:15 na antenie TVP.2 Czekamy z niecierpliwością na emisję programu i trzymamy kciuki za Gabi. Cała Gmina Kalwaria trzyma kciuk za Gabrysię.

Przypomnijmy iż Gabrysia od kilku lat bierze udział w konkursach wokalnych, oraz wspiera swym głosem koncerty charytatywne.

Przez ostanie dwa lata latach występowała z sukcesami w konkursach na poziomie ogólnopolskim min. w Kruszwicy w woj. kujawsko-pomorskim, Kętach, Bielsku Białej, Ślemieniu na Sądecczyźnie. Jest uczennicą szkoły Muzycznej Yamaha w Wadowicach, z ramienia której zaprezentowała się wraz z zespołem podczas tegorocznych Dni Kalwarii Zebrzydowskiej. Gabrysia jest również artystką w Krakowskiej Akademii Musicalu, gdzie wraz z uczniami tej szkoły wystawili na deskach Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie musical na podstawie słynnego Króla Lwa. Zaledwie kilka dni temu Gabriela wraz ze swoimi kolegami wystąpiła na deskach Teatru Ludowego w Krakowie, prezentując kilka najsłynniejszych piosenek z musicalu Króla Lwa. Na naszym lokalnym podwórku mogliśmy ją również zobaczyć w przedstawieniach grupy teatralnej „Bustrofedo”.

Będziemy bacznie obserwować kolejne poczynania naszej młodej artystki. Więc wszyscy mieszkańcy 22 września przed telewizor, włączamy TVP2 o 15:15 i trzymamy kciuki!!

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x