Wydzierżawią Dwór w Barwałdzie Górnym za remont i grzanie

WKS Żarek Barwałd chce wydzierżawić Dwór w Barwałdzie w zamian za remont obiektu i ogrzewanie.

Budynek Dworu składa się z 3 kondygnacji o łącznej powierzchni blisko 1000 m2. Niestety klub nie stać na utrzymanie takiego obiektu. BUDYNEK NIE PODLEGA POD KONSERWATORA ZABYTKÓW (mamy pismo).

Jest to obiekt bardzo dobrze położony komunikacyjnie w odległości 100 m od drogi krajowej nr 52  (DK 52)(Kraków-Wadowice) oraz blisko przystanków PKS i PKP (linie 97 i 117). Jest to idealny budynek np. na HOsTEL, Sklep z Magazynem, Magazyn, Kawiarnie czy inne ciekawe pomysły.

Parter w większości zajmuje Klub Sportowy „Żarek”. Natomiast całe piętro o powierzchni blisko 300 m2 oraz poddasze możliwe do zaadaptowania to kolejne 300 m2 (piękny widok na górę Lanckorońską i Żar (Zamki) oraz górski zielony pejzaż jak również Kościół i szkołę. Nie daleka odległość od Kalwarii (4 km) Wadowic (10 km) czy Lanckorony i Zatora sprawia, że jest to niesamowicie ciekawe miejsce z bogatą historią (np. zamek w Barwałdzie). Budynek posiada osobne wejścia(od frontu i zaplecza) i klatkę schodową oraz dodatkowe pomieszczenie na parterze tylko dla najemcy(klub posiada osobne nie kolizyjne wejścia). Łącznie to ponad 600 m2.

Budynek jest w ciągłej eksploatacji, a poszczególne pomieszczenia na parterze stopniowo remontowane. Planowany jest również remont poszycia dachu z rynnami.

Budynek posiada instalację wodną i elektryczną. Ma również miejsca parkingowe dookoła budynku.

Szczegóły do ustalenia
Kierownictwo WKS „Żarek” w Barwałdzie Górnym

Grzegorz Woźniak prezes Wiejskiego Klubu Sportowego „Żarek” w Barwałdzie Górnym
tel. +48 512-838-149

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x