mat. Wyborczy KKW Wspólnota Samorządowa

Franciszek Sarapata – kandydat do Rady Powiatu Wadowickiego

Franciszek Sarapata kandydat do Rady Powiatu Wadowickiego z gminy Kalwaria Zebrzydowska, pozycja numer 5 lista nr 13 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa.

Kilka słów o mnie:

Mam 36 lat, jestem tatą i mężem. Od urodzenia mieszkam w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Wywodzę się z rodzinny rzemieślniczej. Mój Dziadek, Stanisław, był stolarzem, a Alojzy – szewcem, natomiast mój Tata jest tapicerem i ja również posiadam tytuł czeladniczy tapicera. Ukończyłem studia dzienne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Informatyka i Ekonometria i uzyskałem tytuł magistra. Jestem społecznikiem, chętnie pomagam i udzielam się jako wolontariusz w różnych akcjach społecznych. Już od dziecka moją wielką pasją jest piłka nożna. Dawniej spełniałem się jako zawodnik, a teraz również jako działacz i trener.

 

Moje propozycje na lepszy powiat wadowicki w 5 punktach:

EDUKACJA – poprawa jakości kształcenia i praktyczności kierunków oraz infrastruktury w szkołach średnich;
BEZPIECZEŃSTWO – w szczególności naprawa stanu istniejących dróg powiatowych oraz poprawa bezpieczeństwa dla pieszych i kierowców;
ZDROWIE – podniesienie jakości leczenia i ulepszenia zaplecza w Szpitalu Powiatowym w Wadowicach;
KOMUNIKACJA – rozwój komunikacji zbiorowej w powiecie ze szczególnym uwzględnieniem gminy Kalwaria Zebrzydowska;
WSPÓŁPRACA – która lepiej pomoże wykorzystać zasoby i możliwości powiatu wadowickiego.

Zachęcam Cię do oddania głosu na dobrą osobę, która będzie działała dla naszego regionu i wspierała współpracę ze stowarzyszeniami, takimi jak: kluby sportowe,  ochotnicze straże pożarne, koła gospodyń wiejskich i inne aktywnie działające na rzecz dobra naszej społeczności.

Głosować na mnie mogą pełnoletni mieszkańcy wszystkich miejscowości z gminy Kalwaria Zebrzydowska: Bugaj, Barwałd Górny, Barwałd Średni, Brody, Kalwaria Zebrzydowska, Leńcze, Podolany, Przytkowice, Stanisław Dolny, Zarzyce Małe, Zarzyce Wielkie, Zebrzydowice.

Zagłosuj w najbliższych wyborach w niedzielę, 7 kwietnia, na moją osobę jako Radnego Powiatu Wadowickiego na pozycji numer 5 na liście numer 13 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa.

                                
Dziękuję!
Franciszek Sarapata

Odwiedź moją stronę: facebook.com/FranciszekSarapata

 

Materiał Wyborczy  KKW Wspólnota Samorządowa

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x