kadr z filmu - Witold Nogieć | facebook

Bóbr na radnego? Nietypowa kampania w Brodach!

Pośród garniturów, apaszek, bilbordów i spotów ten przypadł mi do gustu. Jeden z kandydatów porównał się do bobra!

Witold Nogieć od 10 lat mieszka w Brodach. Jest cenionym operatorem i twórcą filmowym. Prowadzi wraz ze mną (Andrzejem Famielcem) Regionalny Redyk, w którym między innymi odbywamy podróże kulinarne, gdyż co mało kto wie Witek jest członkiem Koła Gospodyń Wiejskich. Jest strażakiem i komentuje rzeczywistość z przymrużeniem oka, choć stawiając przy tym trafne diagnozy. Staramy się wspólnie realizować kampanie społeczne, lecz tym razem Witek postanowił iść o krok dalej i z okręgu numer 7 ( Brody – Bugaj) w gminie Kalwaria Zebrzydowska wystartować do Rady Miejskiej.

Posiada spory dystans do siebie, ale co najważniejsze jest skuteczny w załatwianiu wielu spraw i nie odpuszcza. Dlatego zaproponował, że będzie takim bobrem w radzie miejskiej i zbuduje to co trzeba, tam gdzie trzeba, ale najlepiej zobaczcie sami.

 

Obecnie łatwiej jest dostać pozwolenie na odstrzał bobra, a niżeli zbudować chodniki na Bugaju. Jakby bóbr był burmistrzem, to na pewno chodniki byłyby już zbudowane. Temu ja będę tym bobrem i będę dążył do zbudowania chodników… Młodzi do boju – mówi Witold Nogieć.

 

Ja takiego bobera szanuję.

Andrzej Famielec

5 1 vote
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x