Dokonano korekty rozkładu jazdy busa gminnego Kalwaria – Bugaj

Od dnia 19 września w związku z licznymi interpelacjami mieszkańców i rady sołeckiej, dokonano korekty rozkładu jazdy komunikacji gminnej na trasie Kalwaria Zebrzydowska – Bugaj. W zamian za likwidację kursów w niedzielę i święta, został uruchomiony dodatkowy kurs o godz. 6:40 z PKS (dworzec autobusowy).

 
Likwidacja kursu niedzielnego, spowodowana była niską frekwencją, podczas gdy uruchomienie dodatkowego kursu, zwiększa dostępność komunikacyjną Bugaja z centrum Kalwarii Zebrzydowskiej dla osób starszych i młodzieży szkolnej.
 
 
0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
eryk
eryk
19 września 2023 11:30

Zamiast dobrego oznaczenia busa, oraz rozkładów jazdy na przystankach mamy już likwidację kursów niedzielnych i świątecznych. Ledwo miesiąc. Co za tuman nie był w stanie zrozumieć, że bus powinien mieć dużą tablice KLASZTOR– Bugaj. Podobnie (duże) rozkłady jazdy KLASZTOR-Bugaj. Dodatkowo ogłosić/reklamować w kilku regionalnym mediach, nie od rzeczy było by przypominanie o busie w klasztorze. Za to mamy na dworcu ogłoszenie o utworzeniu linii wyglądające jak ogłoszenie przetargu na wywóz szamba z gminy. Na farsę zakrawa akapit: …”uruchomienie dodatkowego kursu, zwiększa dostępność komunikacyjną Bugaja z centrum Kalwarii Zebrzydowskiej dla osób starszych i młodzieży szkolnej.” 😀 tak młodzież szkolna chce jeździć… Czytaj więcej »

1
0
Would love your thoughts, please comment.x