Czarna armatura — łazienkowe perełki

Czarna armatura zyskuje coraz większą popularność, stając się jednym z najmodniejszych trendów łazienkowych. Wprowadza elegancki wystrój do naszych wnętrz i stanowi oryginalną alternatywę dla klasycznego chromu. Jednak czasem ciężko zdecydować się, który kolor wybrać. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem czarnych baterii, odpowiedz na poniższe pytania pomocnicze, które rozwieją wszelkie wątpliwości.

Marzysz o nowoczesnym wnętrzu, gdzie wszystkie elementy idealnie do siebie pasują?

Wolisz nowe rozwiązania od utartych schematów?

Wybierasz stonowane kolory i stylowe wykończenie?

Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, to czarna kolekcja łazienkowa z pewnością będzie najlepszym wyborem.

Stylowa łazienka

Czarne elementy armatury dodadzą wnętrzu szyku. Ich największą zaletą jest uniwersalność, bo, jak wiadomo, czerń pasuje do wszystkiego. Jeżeli chodzi o czarne baterie łazienkowe do wyboru mamy okrągłe i kwadratowe. Modele o zaokrąglonych liniach najlepiej będą prezentować się we wnętrzach vintage. Natomiast kwadratowe krawędzie idealnie sprawdzą się w minimalistycznych łazienkach oraz nowoczesnych pomieszczeniach.

Z myślą o sympatykach czarnej armatury przygotowaliśmy specjalne promocje zarówno na kolekcję okrągłych, jak i kwadratowych baterii. Przecenione baterie są produkowane przez włoską firmę Eurorama, która słynie z armatury łazienkowej „z wyższej półki”. Produkty można obecnie zakupić w nawet połowę niższych cenach.

Armatura dla łazienki z wanną

W tym typie łazienki warto zwrócić szczególną uwagę na detale. Zadbaj o to, aby każdy element pasował do siebie kolorystycznie. Jeżeli wybierasz czarne baterie, wybierz również czarny przelew wannowy. Decydując się na złotą ramę lustra, postaw na złote lampy.

Obecnie każdy element armatury łazienkowej możemy znaleźć w kolorystycznej alternatywie. Daje nam to spore pole do popisu: od wyboru stylu armatury do zakupu podstawowych elementów instalacyjnych takich jak syfon umywalkowy, który można kupić również w czarnej wersji.

Pamiętaj, że stylowe wykończenie można połączyć z praktycznym rozwiązaniem. Wanna w łazience oznacza problemy z wylewającą się wodą i wilgocią. Można temu zapobiec na przykład poprzez montaż drenażu podwannowego. Taki system odprowadza nadmiar wody prosto do syfonu wannowego, co zapobiega między innymi powstawaniu pleśni. Produkt można kupić w wariancie kolorystycznym czarny mat, dzięki czemu idealnie wpasuje się do elegancko urządzonej łazienki.

 

About Author

Reklama