Burmistrz odwiedził kluby sportowe w gminie

W dniu 2 sierpnia 2021 r. odbył się rekonesans terenowy obiektów sportowych w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Burmistrz Augustyn Ormanty wraz z pracownikami Urzędu Miasta odwiedził kluby sportowe funkcjonujące na terenie gminy.  Podczas rekonesansu zapoznano się ze stanem bazy sportowej.

Podczas wizytacji sprawdzano utrzymanie obiektów, ich stan oraz poziom wydatkowania przyznanych środków finansowych. Był to również czas spotkań z prezesami i członkami zarządów klubów sportowych, podczas których Burmistrzowi zreferowano dotychczasowe osiągnięcia i przedstawiono potrzeby, jakie powinny być zrealizowane w najbliższej przyszłości.

W tym roku szczególne gratulacje i podziękowania skierowane zostały do KS Sosnowaianka, która w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia. Z tej okazji Burmistrz Augustyn Ormanty przekazał władzom klubu dyplom gratulacyjny z podziękowaniami za dotychczasowe osiągnięcia wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 2000 zł oraz wpisał się do księgi pamiątkowej Klubu.

Gminne kluby sportowe to: MKS Kalwarianka w Kalwarii Zebrzydowskiej, KS Sosnowianka w Stanisławiu Dolnym, LKS Stanisławianka w Stanisławiu Dolnym,  KS Filkówka w Barwałdzie Średnim, LKS Cedron w Brodach, LKS Leńcze w Leńczach, LKS Olimpia w Zebrzydowicach, WKS Żarek w Barwałdzie Górnym i LKS Sokół w Przytkowicach.

info: UM w Kalwarii Zebrzydowskiej

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x