21 listopada – Dzień Pracownika Socjalnego. Życzenia dla wszystkich Pracowników jednostek pomocy społecznej z terenu powiatu wadowickiego

Szanowni Państwo,

kiedy rok temu spotykaliśmy się w Domu Pomocy Społecznej w Izdebniku na Dniu Pracownika Socjalnego wydawało nam się, że znamy świat, w którym żyjemy, że panujemy nad nim i czujemy się bezpiecznie.

Szanowni Państwo,

kiedy rok temu spotykaliśmy się w Domu Pomocy Społecznej w Izdebniku na Dniu Pracownika Socjalnego wydawało nam się, że znamy świat, w którym żyjemy, że panujemy nad nim i czujemy się bezpiecznie.

Od wielu miesięcy znajdujemy się w wyjątkowo trudnej sytuacji społecznej. Zostaliście Państwo – pracownicy placówek pomocy społecznej – postawieni przed ogromnym wyzwaniem, które po ludzku trudno udźwignąć. Jednak nie poddaliście się. Praca w warunkach pandemii wymaga jeszcze większego profesjonalizmu, niezwykłej wrażliwości, ogromnej odporności psychicznej, a nade wszystko przedkładania dobra innych nad własne. Tak właśnie od miesięcy wygląda Wasza służba.

Jesteście naszymi Bohaterami. W tym szczególnym dniu w imieniu władz samorządowych oraz mieszkańców Powiatu Wadowickiego dziękujemy za Wasze wielkie serca, gotowość do poświęcenia oraz świadectwo, że zawsze warto wierzyć w dobro i jego moc. Praca socjalna to wielkie i odpowiedzialne zadanie, które zawsze powinno budzić szacunek i wdzięczność całej społeczności lokalnej.

Życzymy Państwu dużo zdrowia, a także siły i wytrwałości w wykonywaniu codziennych obowiązków. Niech praca będzie dla Was źródłem satysfakcji i zadowolenia.

W ciągu kilku ostatnich miesięcy zdążyliśmy się już wszyscy przyzwyczaić do sytuacji, w której nasze kontakty przeniosły się do świata wirtualnego. Spotykamy się na czatach, wideokonferencjach, rozmawiamy telefonicznie. Żałujemy, że nie możemy przekazać Państwu życzeń osobiście, uścisnąć dłoni i z wdzięcznością spojrzeć w oczy. Niestety, jeszcze przez jakiś czas musi nam wystarczyć kontakt wirtualny. Niemniej jednak, pragniemy Państwu złożyć życzenia, więc w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo przekazujemy je w załączonym materiale filmowym: https://www.youtube.com/watch?v=agWMgysuXZs

Starosta Wadowicki – Eugeniusz Kurdas

Wicestarosta – Beata Smolec

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – Barbara Pindel-Polaszek

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x