Firma pogrzebowa Wadowice ZADORA jest obecna na rynku od 1979 roku. Naszą domeną jest kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowej w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby wesprzeć klienta w tym trudnym momencie i odciążyć go od dodatkowych obowiązków. Zakład pogrzebowy ZADORA działa na terenie wielu miast: Andrychowa, Suchej Beskidzkiej, Wadowic, Oświęcimia, Krakowa, Bielska-Białej, Zatora, Wieprz, Kęt oraz okolicznych miejscowości.

Zakład pogrzebowy ZADORA posiada w swojej ofercie tradycyjne pogrzeby katolickie oraz świeckie. Firma umożliwia przeprowadzenie pochówku połączonego z kremacją zwłok. Nasz zakład zajmie się wszystkim: począwszy od transportu zwłok, poprzez przygotowanie ciała, pomoc przy formalnościach urzędowych aż po pełną oprawę ceremonii pogrzebowej. W naszej firmie pogrzebowej można zamówić kompleksowy pogrzeb: począwszy od eksportacji zwłok do chłodni, pomocy przy formalnościach, kończąc na obsłudze pogrzebu oraz wyborze solidnego nagrobka. Zatrudniamy wykwalifikowany personel ludzi. Przez ponad ćwierć wieku obsłużyliśmy kilkanaście tysięcy pogrzebów dlatego jesteśmy bardzo doświadczeni w branży funeralnej. Dowodem tych słów są listy dziękczynne które w naszej firmie pogrzebowej zostawiają nasi klienci. Do wglądu w siedzibie firmy przy ul. Generała Bruno Olbrychta 1. W naszej firmie pogrzebowej najważniejszy jest czynnik ludzki dlatego stale dostosowujemy się do potrzeb klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę ile obowiązków ciąży na osobie załatwiającej pogrzeb, dlatego staramy się maksymalnie odciążyć rodzinę zmarłego od załatwiania wszelkich formalności urzędowych. Dlatego reprezentujemy rodzinę zmarłego w urzędach. Jeżeli się nie da to służymy dobrą radą u nas w zakładzie pogrzebowy. Dużym ułatwieniem jest dyżur całodobowy, więc możecie Państwo dzwonić o każdej porze dnia i nocy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również transport zwłok – zarówno krajowy jak i międzynarodowy. W firmie pogrzebowej redagujemy, drukujemy oraz rozwieszamy nekrologi. U nas można również zamówić kremację zwłok. Kremacja to nic innego jak spopielenie zwłok w specjalnym urządzeniu zwanym piecem kremacyjnym. Dzisiejsze krematoria stały się bardzo ekonomiczne oraz ekologiczne dlatego kremacja stała się alternatywą dla tradycyjnego pogrzebu.

Od początku istnienia przedsiębiorstwa przyświecał nam cel – tania i godna organizacja oraz obsługa pogrzebów. Przez 30 lat działalności wyrobiliśmy o sobie opinię firmy godnej zaufania, świadczącej usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Za sprawą rzetelnej obsługi pogrzebów staliśmy się jednym z największych zakładów pogrzebowych na terenie miasta oraz okolic. Ponadto firmę rozwijamy o kolejne miejscowości. Z roku na rok nasz zasięg wzrasta. U nasz można zamówić kompleksowy pogrzeb: zarówno katolicki jak i świecki. Do każdego pogrzebu podchodzimy indywidualnie z należytym szacunkiem do osoby zmarłej. Dla naszej firmy pogrzebowej kwiaty przygotowuje zespół czterech florystów z dwudziestoletnim doświadczeniem. U nas można zamówić również nagrobek.

Usługi pogrzebowe Wadowice

Zaletą zakładu pogrzebowego ZADORA jest wszechstronna oferta i szeroki wachlarz usług pogrzebowych i funeralnych. Dzięki temu, wszystkie kwestie organizacyjne można załatwić w jednym miejscu. Oto usługi oferowane przez zakład pogrzebowy Wadowice:

 • Całodobowy transport zwłok,
 • Rozliczenie bezgotówkowe (zasiłek wypłacany przed pogrzebem),
 • Mistrz ceremonii pogrzebowej w obrządku świeckim,
 • Usługi cmentarne,
 • Wsparcie przy załatwianiu formalności urzędowych,
 • Kompleksowa oprawa pogrzebu w różnych obrządkach,
 • Kremacja zwłok,
 • Przenośna chłodnia,
 • Sprzedaż trumien, wieńców, wiązanek, urn pogrzebowych,
 • Przygotowanie ciała do pogrzebu,
 • Dom pogrzebowy,
 • Drukowanie i rozwieszanie nekrologów,
 • Kierowanie ruchem ulicznym,
 • Karawany pogrzebowe: Mercedes, Buick, Peugeot.

Zakład pogrzebowy ZADORA odznacza się wieloletnim doświadczeniem. Dowodem na wysoką jakość świadczonych usług są pozytywne rekomendacje ze strony wielu klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest pogodzić żałobę z koniecznością załatwiania spraw organizacyjnych związanych z pogrzebem. Dlatego też, dokładamy wszelkich starań, aby odciążyć klientów od trosk i zająć się kompleksowym wsparciem na wielu płaszczyznach. Jedną z nich jest załatwienie wszelkich formalności urzędowych w ZUS, KRUS, Starostwach Powiatowych, itd. Jeżeli nie da się reprezentować klienta w urzędzie to służymy dobrą radą w naszym biurze pogrzebowym. Rekomendacje oraz listy dziękczynne pozostają do wglądu klientów w Wadowicach przy ul. Olbrychta 1.

Dlaczego warto wybrać nasz zakład pogrzebowy?

Zakład pogrzebowy ZADORA będzie odpowiednim wyborem dla osób, które chcą w jednym miejscu załatwić wszelkie formalności związane z pochówkiem osoby zmarłej. Dysponujemy blisko 30-letnim doświadczeniem i stale dbamy o utrzymanie najwyższych standardów. Oto główne powody, dla których warto skorzystać z usług świadczonych przez naszą firmę:

 • Całodobowy dyżur sprawia, że zakład jest otwarty na pilne przypadki,
 • Wspieramy załatwianie formalności urzędowych,
 • Różnicę pomiędzy zasiłkiem pogrzebowym a kosztem pogrzebu zwracamy przed pogrzebem,
 • Szeroki zakres kontaktów w branży funeralnej,
 • Kompleksowa organizacja oprawy pogrzebowej w różnych obrządkach,
 • Bogaty wybór akcesoriów pogrzebowych,
 • Ekskluzywny karawan pogrzebowy marki Mercedes-Benz,
 • Dom pogrzebowy Wadowice,
 • Empatyczne podejście do indywidualnych potrzeb każdego klienta,
 • Sprawne załatwianie wszelkich kwestii formalnych.

Kompleksowa oferta zakładu pogrzebowego ZADORA pozwala zorganizować ceremonię pogrzebową w krótszym czasie. Przejmujemy również olbrzymią część obowiązków, dzięki czemu, rodzina pogrążona w smutku może spokojniej przeżywać pierwsze dni żałoby. Potrzeby każdego klienta są dla nas równie ważne. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się w spokojnej i przyjaznej atmosferze pełnej empatii. Pozytywne opinie ze strony klientów to dowód na to, że skutecznie wywiązujemy się z naszych obowiązków.

Jeśli pragną Państwo powierzyć naszemu zakładowi pogrzebowemu organizację pochówku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nasza firma świadczy dyżur całodobowy. Jeśli preferują Państwo omówić szczegóły na miejscu, zapraszamy do biura, które mieści się w Wadowicach przy ulicy Olbrychta 1.

ZADORA – Zakład Pogrzebowy

Wadowice, ul. Generała Bruno Olbrychta 1

Dyżur całodobowy: tel. 338738656, kom. 509397895

Internet: http://www.zadora24.pl/

Internet: www.zakladpogrzebowyzadora.pl

Internet: zakład-pogrzebowy-wadowice.weebly.com

 

About Author

Reklama