Życzenia dla maturzystów od władz Powiatu Wadowickiego

Drodzy Maturzyści!

Ostatnie miesiące były dla Was szczególną lekcją i sprawdzianem – nie tylko z nabytej wiedzy, ale także odpowiedzialności, doskonalenia umiejętności oraz realizacji pasji i planów w niespokojnych czasach. Jesteśmy przekonani, że z tej lekcji wyszliście silniejsi i odważniejsi.

Przed Wami matura, którą w Polsce słusznie nazywamy egzaminem dojrzałości. Głęboko wierzymy, że mimo przeciwności jesteście do niej dobrze przygotowani, zadania egzaminacyjne nie sprawią Wam większych trudności, a wyniki matury otworzą drzwi do wymarzonych studiów i utorują drogę do zawodowej kariery. Niech w nadchodzące dni nie zabraknie Wam wiary we własne siły i możliwości. Trzymajcie się w zdrowiu! Połamania piór!

***

Korzystając z okazji, nauczycielom pragniemy wyrazić wdzięczność za wieloletnią pracę z młodzieżą, za cierpliwe wspieranie jej edukacyjnych aspiracji, a w szczególności za serce i oddanie, które okazują uczniom w trudnym czasie pandemii. Rodzicom dziękujemy za wytrwałe towarzyszenie swoim dzieciom w ich rozwoju. Wszystkim przekazujemy wyrazy szacunku, a także życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń oraz przychylności losu.

Przewodnicząca Rady Powiatu Zofia Kaczyńska

Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas

Wicestarosta Beata Smolec

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x