„Zwrotnica” – spektakl z historią kolei w tle

Torowisko, które przecięło drogi tak wielu istnień. Kolej żelazna, którą tak wiele przyjechało – nurty rewolucyjne, miłość, pieniądze, a może śmierć? Kolej wiele zmieniła w życiu kalwarian i nie tylko, ale czy były to jedynie zmiany na lepsze? Czy ludzie zdawali sobie sprawę, z czym to się tak naprawdę wiążę?
Czy tylko ułatwiła codzienność i dała niezliczone możliwości? A może niektórym zniszczyła życie – dosłownie i w przenośni… (Dominika Żak)

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl teatralny z historią kolei w tle pt. „Zwrotnica”. Premiera odbędzie się 13 maja o godz. 18.30 na Sali widowiskowej CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej

Kolejne przedstawienie: 14 maja godz. 18.30

Występują: Bieniarz Marlena, Chrapek Kacper, Janiczak Zofia, Kania Katarzyna, Kucharska Amelia, Łuczak Sabina, Maryon Wiktoria, Musiał Karol, Opyrchał Lilla, Pilch Nikola, Suwada Michał, Warchał Kinga, Zdziebko Ewa, Żak Aleksandra, Żak Dominika.

Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

Teatr Bustrophedon to amatorski teatr, działający przy Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej. Dzieci oraz młodzież pod okiem instruktora- Mirosława Płonki- ćwiczą różne aspekty aktorstwa. Warsztaty odbywają się w każdą środę w godzinach wieczornych (od września do czerwca). Uczestnicy zajęć mają możliwość przejścia przez cały proces tworzenia spektaklu, od początkowej pracy nad postaciami, poprzez ćwiczenia sceniczne, po wystawienie pełnej, zorganizowanej i dopracowanej produkcji. To wspaniałe uczucie, kiedy po wielu godzinach ćwiczeń i prób udaje się stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Uczestnicy mogą zaprezentować publiczności swoje umiejętności i pochwalić się swoim talentem, a także zwrócić uwagę widzów na to, jak wiele pracy i wysiłku wymaga stworzenie takiego spektaklu.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x