/Zawodniczki Fustalu kobiecego dobrze kończą 2020 rok i poszukują sponsorów na nowy 2021

Zawodniczki Fustalu kobiecego dobrze kończą 2020 rok i poszukują sponsorów na nowy 2021

MKS Kalwarianka powinna uznać ten rok za udany. Rewelacyjne wyniki młodzików, dobra postawa seniorów i ambitna postawa kobiecej drużyny, to coś co na stałe zagościło do Kalwarii.

Na początku grudnia dziewczęta zajęły II miejsce w #TurniejuMikołajkowym WKS Wawel Kraków (zabrakło 60 sekund do I lokaty). Jest pierwszy puchar, jaki ta drużyna zdobyła, szczególnie, że był to wynik  zaledwie 5 tygodni treningu. Puchar w imieniu drużyny odebrała Pani Kapitan Natalia Zdrada, który przekazała dla klubu na ręce obecnego na turnieju Pana Prezesa Grzegorza Makówki.

Dodatkowo należy wspomnieć także MKS Kalwarianka poszukuje firm, które zechciałyby zostać Sponsorami, a w szczególności dofinansować funkcjonowanie drużyny Kobiecej. Prosimy Was o #Udostępnienie i prosimy abyście pomogli nam wybrać koszulki dla dziewcząt reprezentujących MKS Kalwarianka, na których znajdą się loga obecnych i przyszłych Sponsorów – wszystkie piękne, ale która najpiękniejsza?

Drużyna #FutsalKobiet gra w centralnych rozgrywkach PZPN na poziomie 1 ligi PLF kobiet (m.in. Tarnów, Kraków, Myślenice) oraz bierze udział w Halowym Pucharze Polski Kobiet (aktualnie 1/32 z Tarnowem) oraz w Turniejach (ostatni WKS Wawel Kraków) i Sparingach (m.in. MTS Knurów, Wizards Myślenice). Wszystkie Firmy i Osoby chcące pomóc w funkcjonowaniu MKS Kalwarianka, a w szczególności drużyny piłki nożnej kobiet zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy godne reprezentowanie Państwa firmy przez nasz klub i jego promocję.

fot. facebook MKS Kalwarianka

0 0 vote
Article Rating
Reklama