Zapraszamy na XXV Dni Papieskie organizowane przez PKS św. Józef z Kalwarii – kilka konkursów z Dni Papieskich zakwalifikowało się do wykazu kuratoryjnego

Od wielu lat parafialny Klub Sportowy „Św. Józef” organizuje Dni Papieskie. Jubileuszowych XXV Dniach Papieskich, które odbędą się pod hasłem „To nie jest czas, w którym mamy się wstydzić Ewangelii”.
 
Dni Papieskie są żywym pomnikiem jaki członkowie PKS „św. Józef” wraz z sympatykami od 25 lat budują na cześć świętego papieża. Wiele jest pomników papieża, ten łączy pokolenia. Organizatorami wspólnej modlitwy i konkursów podczas Dni Papieskich są osoby, którym papież Jan Paweł II przez większość życia towarzyszył, a swym nauczaniem na bieżąco wskazywał jak żyć. Uczestnikami tych inicjatyw są już dziś coraz częściej osoby, które znają Jana Pawła II z opowiadań wspomnianego pokolenia JPII. 
 
 

Regulaminy i zgłoszenia do konkursów na XXV Dni Papieskie

pod hasłem „To nie jest czas, w którym mamy się wstydzić Ewangelii” 2022 r:

Konkurs plastyczny: RegulaminZgłoszenie 

*Konkursu wiedzy o św. Janie Pawle II: RegulaminZgłoszenie

Przegląd literackich prac autorskich: RegulaminZgłoszenie

*Przegląd poezji religijnej: RegulaminZgłoszenie

*Przegląd pieśni religijnej: RegulaminZgłoszenie-soliści i duetyZgłoszenie-zespoły

Turniej piłki siatkowej: Regulamin

Turniej piłki nożnej: Regulamin

Harcerski Rajd Papieski: Regulamin, Zgłoszenie

 

*W tegorocznych Dniach Papieskich  konkursy:

  • Konkurs wiedzy o Janie Pawle II
  • Przegląd Pieśni Religijnej
  • Przegląd Poezji Recytowanej

znajdują się w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły w latach 2017-2022, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz określenie miejsc uznanych za wysokie w tych zawodach, uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023

Organizator: Parafialny Klub Sportowy „Św. Józef”
We współpracy: Urząd Miasta i Gminy w Kalwarii Zebrzydowskiej, Biblioteka Publiczna w Kalwarii Zebrzydowskiej, Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, Parafia św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej, Wyższe Seminarium Duchowne OO Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej, Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej, Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej, Związek Harcerstwa Polskiego.
0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x