Zapraszamy na Piknik Charytatywny dla Oliwierka na Stadion Skawy w Wadowicach

W najbliższą sobotę (27 sierpnia) na Stadionie Skawy w Wadowicach odbędzie się Piknik Charytatywny dla Oliwierka. Wśród atrakcji m.in. będzie Bieg Powsinogi, konkursy, pokaż sprzętu strażackiego, pokaz samochodów tuningowych i zabytkowych. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych jak dmuchańce, malowanie twarzy czy piana party. O godz. 19:00 zagra Zespół Mirage.

Oliwier urodził się 5 stycznie 2022 roku. Tak bardzo się cieszyliśmy, gdy mogliśmy pierwszy raz dotknąć jego rączek, spojrzeć w malutkie oczka, przytulić… Wyczekany dla rodziców i starszych braci. Jego rozwój przebiegał książkowo. Nikt nie spodziewał się, że za kilka tygodni staniemy oko w oko ze śmiercią…

Po 2 miesiącach synek stracił możliwość podnoszenia nóżek, a jego rączki znacznie osłabły. Zaczęliśmy rehabilitację, jednak nie przynosiła ona żadnych efektów. Wielu lekarzy mówiło, że Oliwier ma jeszcze czas, że jest taki malutki… Ale moje serce podpowiadało mi, że musimy szukać dalej!

„Bardzo Serdecznie zapraszam wszystkich na Piknik Charytatywny dla Oliwierka, który odbędzie się w sobotę 27 sierpnia na Stadionie MKS Skawa Wadowice. Będzie bardzo wiele atrakcji dla dzieci jak i dorosłych. Zachęcam wszystkich do przyjścia na piknik, pomóżmy małemu Oliwierowi zebrać 10 milionów złotych na najdroższy lek świata.” – Małgorzata Zadora (Organizatorka).

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x