Już kolejny raz mamy zaszczyt zaprosić państwa na spektakl Grupy Teatralnej Rodziców i Uczniów z ZS nr 1 w Kalwarii na piękna i barwną baśń pt.”Calineczka” oraz na „Baśniowy Ambaras”.
Twórcy „Śnieżki„, „Czerwonego Kapturka „oraz niezwykle oryginalnych „Jasełek innych niż wszystkie„. Tym razem z okazji 60 lecia szkoły podstawowej zabiorą widzów w zakręcony świat bajek (Baśniowy ambaras), a po krótkiej przerwie opowiedzą piękna i barwną baśń pt.”Calineczka„.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa 12 października o godzinie 14:00 do sali widowiskowej przy ul Niemczynowskiego 3. Kolejny spektakl będzie miał miejsce 27 października o godz. 16:00.
Do zobaczenia!
You may also like
-
Muzeum Miejskie zaprasza na kolejną wycieczkę z cyklu „Śladami wybitnych Wadowiczan”
-
Zapraszamy na koncert – „Święty! Przekażcie to dalej” – muzyczny hołd dla Jana Pawła II
-
Zmodernizowana droga to większe bezpieczeństwo i komfort dla mieszkańców Stanisława Dolnego i Przytkowic!
-
Rodzinna atmosfera i dobra zabawa – Piknik Rodzinny w Bugaju
-
Filmowa półkolonia w WCK, czyli 5 dni kreatywnych przygód!
-
Trening z mistrzem – Na pumptrackowym torze w Wadowicach trenują kilkulatkowie!
-
Zapraszamy na wernisaż wystawy „Nasze FotoWidzenia”
-
Biała niedziela w SP ZOZ w Kalwarii już 29 czerwca! Zapraszamy!!!
-
Powiatowe Obchody Dnia Strażaka 2025 – uroczystość pełna dumy i podziękowań w Wieprzu