Zapraszamy do odnowionej filii Biblioteki Publicznej w Przytkowicach

Biblioteka Publiczna w Kalwarii Zebrzydowskiej Filia w Przytkowicach, mieszcząca się w pomieszczeniu szkolnym Zespołu Szkół nr 4 w Przytkowicach od 2012 roku, została poddana remontowi i częściowej modernizacji.

 
Pomieszczenie odmalowano, założono nową podłogę i odnowiono regały. Przeprowadzono modernizację oświetlenia na bardziej ekonomiczne. Aby uniknąć strat ciepła (do biblioteki od czasu ostatniego remontu szkoły wchodzi się bezpośrednio z zewnątrz) dostawiono mały przedsionek i założono drzwi wewnętrzne.
 
W środę 8 lutego, Filia w Przytkowicach gościła Burmistrza Miasta Augustyna Ormantego, Wicedyrektora Zespołu Szkół w Przytkowicach Iwonę Warmuz, Dyrektora Biblioteki Publicznej w Kalwarii Zebrzydowskiej Bogusławę Moskałę, bibliotekarza biblioteki szkolnej Annę Kucharczyk oraz pracowników Urzędu i Biblioteki Publicznej w Kalwarii.
Spotkanie było podsumowaniem inicjatywy modernizacji i podniesienia estetyki lokalu.
 
Burmistrz Miasta wyrażając swoją aprobatę dla działalności placówki przekazał nagrodę pieniężną w wysokości 1000 złotych, która zostanie przeznaczona na zakup nowych książek do księgozbioru Biblioteki w Przytkowicach.
0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x