Zakończył się 19 Rajd Rowerowy z Wadowic do Kalwarii Zebrzydowskiej z okazji 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II

W niedzielę 20 września na parkingu pod Klasztorem OO. Bernardynów zakończył się XIX Rodzinny Rajd Rowerowy przez Stryszów do Kalwarii Zebrzydowskiej. Tegoroczny Rajd był wyjątkowym, gdyż zorganizowany został przez Ognisko TKKF „Leskowiec” w Wadowicach z okazji rocznicy 100 lecia urodzin św. Jana Pawła II.

W niedzielę 20 września na parkingu pod Klasztorem OO. Bernardynów zakończył się XIX Rodzinny Rajd Rowerowy przez Stryszów do Kalwarii Zebrzydowskiej. Tegoroczny Rajd był wyjątkowym, gdyż zorganizowany został przez Ognisko TKKF „Leskowiec” w Wadowicach z okazji rocznicy 100 urodzin św. Jana Pawła II.

Na trasę 31 km rajdu zgłosiło się kilkadziesiąt osób. Najmłodszy uczestnik, który samodzielnie pokonał tę trasę miał 5 lat. Podczas rajdu rozegrano wiele konkurencji sportowych, a ich uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, które wraz z organizatorami w imieniu Burmistrza Augustyna Ormantego (Członka Komitetu Honorowego Rajdu) wręczała Pani Kierownik Referatu Działalności Gospodarczej i Promocji UM Agnieszka Studnicka. Wśród uczestników rajdu rozlosowano także rower. Rajd był także okazją do wręczenie nagród dla osób zasłużonych dla sportu i turystyki w Województwie Małopolskim.

Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy znów spotkamy się na trasie rajdu.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x