Za nami 16 edycja Reggae Most Wadowice

Za nami 16 edycja Regge Most Wadowice. Imprezy która od 16 lat przyciąga fanów muzyki. Imprezy z która rozsławia to miasto i przyciąga młodzież spragnionej muzyki.

Za nami 16 edycja Reggae Most Wadowice. Imprezy która od 16 lat przyciąga fanów muzyki. Imprezy z która rozsławia to miasto i przyciąga młodzież spragnionej muzyki.

16 edycja Regge Mostu rozpoczęła się w czwartek o godzinie 17.00 , która rozpoczęła II Bitwa Wodna, obowiązywała strefa relaksu oraz gier a na wieczór w Letnim Kinie Plenerowym całkowicie za free można było zobaczyć „Green Book” Piątek to koncerty zespołów Beniamin & RR, Gutek, Farben Lehre oraz Jamal, w sobotnie popołudnie wystąpili Max Corner, Rebel Babel, Afromental oraz Akurat.

Każda zmęczona koncertowym szaleństwem dusza mogła posilić się w strefie gastronomicznej, która była czynna podczas trwania festiwalu, można było skosztować min. tybetańskich pierożków, burgerów , już nie wspominając o frytkach czy zapiekankach. Jak podają organizatorzy na Reggae Moście przez trzy dni bawiło się około 5 tysięcy osób.

Wielkim plusem tego festiwalu jest miejsce, oraz zaangażowanie młodych wolontariuszy którzy wraz z WCK Wadowice, organizują z roku na festiwal, który dość mocno wbił ł się w kalendarz imprez na których nie wypada nie być. Można wspomnieć że na festiwalu Regge Most wystąpiły min: O.S.T.R, , Mesajah & Riddim Bandits, Daab, Vavamuffin, Raggafaya, Bednarek, Habakuk, Jamal, Bakshish, Maleo Reggae Rockers, Izrael, i Łąki Łan i wielu innych.

tekst: Rafał „Albin” Łęczyński
fotografie: Artur Brocki

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x