mat. WCK w Wadowicach

XX urodziny Kina Centrum – Wieczór z Czeską Komedią: „Właściciele” i „Sytuacja Awaryjna”

Jubileuszowe urodziny Kina Centrum to okazja do świętowania, a my mamy dla Was coś wyjątkowego! Następnego dnia, 23 września o godzinie 20:30, zapraszamy Was na wieczór pełen śmiechu i czeskiego humoru. To będzie wieczór, który umili dorosłym widzom degustacja „chmielowych trunków” zorganizowana przez Galicjankę. Oto, co przygotowaliśmy dla Waszego rozrywkowego wieczoru!

„Właściciele” – Czeska Komedia, godz. 20:30

Rozpocznijcie wieczór od brawurowej komedii, której akcja toczy się podczas zebrania współwłaścicieli pewnej praskiej kamienicy. Przewodnicząca Zahrádková ma własny plan, który chce zrealizować podczas spotkania. Niestety, nie wszyscy mieszkańcy są tego samego zdania, co prowadzi do serii zabawnych sytuacji i spięć. „Właściciele” to pełny przekrój czeskiego społeczeństwa, gdzie każdy ma swoje przekonania i trudno jest znaleźć kompromis.

„Sytuacja Awaryjna” – Czeska Komedia, godz. 22:10

Po udanej komedii „Właściciele” przenieście się w jeszcze bardziej komiczne realia czeskiej rzeczywistości. Grupa Czechów wyrusza niewielkim, lokalnym pociągiem na letni weekend. Jednak gdy maszynista niespodziewanie opuszcza pojazd, a pociąg rusza w przeciwnym kierunku, zaczyna się prawdziwa „Sytuacja Awaryjna”. Jak podróżni poradzą sobie w tej absurdalnej sytuacji?

Bilety na oba filmy dostępne są w cenie 20 zł, co czyni to wyjątkową ofertą na wieczór z czeską komedią. To doskonała okazja, aby spędzić czas w towarzystwie przyjaciół, nacieszyć się znakomitą rozrywką i poznać specyficzny czeski humor.

Dołączcie do nas na jubileuszowych urodzinach Kina Centrum i cieszcie się wieczorem pełnym śmiechu, dobrej zabawy i niezapomnianych filmów!

https://iframe324.biletyna.pl/event/view/id/354476

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x