zespół Alergen zagra na pikniku charytatywnym dla Ewy i Mateusza – 25 maja stadion Kalwarianki

Kiedy:
25 maj 2024@14:00 – 19:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2024-05-25T14:00:00+02:00
2024-05-25T19:00:00+02:00
Gdzie:
Stadion MKS Kalwarianka
Kalwaria Zebrzydowska

Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na Piknik Charytatywny. Jest to wydarzenie przygotowane z myślą o rodzinach, nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. Piknik odbędzie się 25 maja na stadionie MKS Kalwarianka. Serdecznie zapraszamy! Start godz. 14:00.

 

Organizatorzy przygotowali atrakcje dla dzieci, będą: dmuchańce, animacje, wata cukrowa, ciasta, lody oraz loteria fantowa. Na wszystkich czekać będą stoiska gastronomiczne i grill bar: ciepłe dania, kiełbaski, kawa i napoje. Dla nieco starszych zaplanowano Festyn i zabawę z DJ.

Piknik rozpocznie się od mocnego akcentu muzycznego, o godz. 15:00 wystąpi zespół Alergen.

Nie zabraknie również rywalizacji sportowej, o godz. 16:00 na boisku zostanie rozegrany mecz przyjaźni pomiędzy Kalwarianką a Gościbią Sułkowice.

W tracicie całego dnia będzie prowadzona zbiórka datków na rzecz Ewy z Zebrzydowic oraz Mateusza z Sułkowic.

Przypomnijmy 8-letnia Ewa z Zebrzydowic, potrzebuje wsparcia a zmaga się z wieloma chorobami. Na Ewę spadła lawina chorób: padaczka, skolioza oraz wada 13. Chromosomu. Ewa karmiona jest przez PEGa, nie mówi i nie chodzi!

Natomiast Mateusz z Sułkowic od urodzenia choruję na bardzo poważną wadę serca, do której jeszcze dochodzi duża niewydolność serca i płuc, przeszedł już wiele operacji ratujących życie.

Mateusz czuje się coraz gorzej, po kolejnych konsultacjach została postawiona diagnoza i pozostaje mu rok życia jeżeli nie zostanie pilnie zoperowany. Operacja ta niestety jest bardzo kosztowna.

Organizatorem pikniku jest Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej, głównym partnerem i sponsorem firma Domeno. Współorganizatorem pikniku jest Gmina Kalwaria Zebrzydowska, CKSiT, MKS Kalwarianka i Armia Białej Gwiazdy. Patronat nad piknikiem objął Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.