Poranny smog w Kalwarii Zebrzydowskiej - 1 luty 2019 r. - fot. Andrzej Famielec

spotkanie w sprawie Programu „Czyste Powietrze”

Kiedy:
1 październik 2021@17:00 – 18:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-10-01T17:00:00+02:00
2021-10-01T18:00:00+02:00
Gdzie:
Sala Widowiskowa CKSiT, Niemczynowksiego 3
Kalwaria Zebrzydowska

Serdecznie zapraszamy mieszkańców na spotkanie konsultacyjne w ramach Programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w dniu 1 października 2021r. o godz. 17:00 w Sali Widowiskowej przy ul. Niemczynowskiego 3 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

W trakcie spotkania będzie można zapoznać się z założeniami programu, rodzajami przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie, jak również sposobu składania wniosków o dofinansowanie oraz zasad realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

„Czyste Powietrze” to kompleksowy program rządowy, którego celem jest poprawa jakości powietrza, zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne oraz poprawę efektywności energetycznej budynków.

Podczas spotkania zostanie omówiony zakres programu i możliwości, jakie się z nim wiążą, a także jak poprawnie wypełnić wnioski o dofinansowanie i wnioski o płatność, jaką wysokość dofinansowania można uzyskać, jakie warunki powinien spełniać budynek oraz kto może aplikować w ramach programu. Ponadto przewidziano również czas na pytania od mieszkańców i osób zainteresowanych.

Jednocześnie przypominamy, że w Urzędzie Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej uruchomiony został Punkt Konsultacyjny rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, gdzie można złożyć i  skonsultować wniosek o dofinansowanie.
Więcej informacji o programie CZYSTE POWIETRZE znajdą Państwo na stronie: czystepowietrze.gov.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.