Koncert Fish Basket | Live Session | Take One – premiera w sobotę o 19:00!

Kiedy:
17 kwiecień 2021@19:00 – 19:45 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-04-17T19:00:00+02:00
2021-04-17T19:45:00+02:00
Gdzie:
https://www.youtube.com/watch?v=FaaRoCuTNUk
Koncert Fish Basket | Live Session | Take One – premiera w sobotę o 19:00! @ https://www.youtube.com/watch?v=FaaRoCuTNUk

Zapraszamy serdecznie na kolejny koncert zrealizowany w ramach projektu dofinansowanego z Funduszu wsparcia Kultury. Tym razem polecamy Państwu zespół FishBasket.

Zespół Fish Basket to trzech muzyków samouków, trzy instrumenty i muzyka, która porywa w świat wyobraźni. Barwną narrację prowadzi gitara, nad zmianami nastroju czuwa bas a tempo akcji nadaje perkusja. Tu nie ma miejsca na słowa, to igranie wprost z emocjami słuchaczy. Swoje mocno zróżnicowane inspiracje sprowadzili do wspólnego mianownika we własnych kompozycjach. Ich absorbujące wyobraźnię słuchaczy długie utwory często zaskakują zwrotem akcji i kierunkiem w którym podążają muzycy. Sprawdź i przekonaj się sam!

Klasyczne rockowe trio stanowią: pochodzący z Dąbrówki Piotr Wicher – gitara oraz Oskar „Osa” Gross – bas i Rafał „Werner” Weinert – perkusja.

Fish Basket ma na swoim koncie płytę LP, debiutował na scenie sosnowieckiej Muzy, supportował Nocnego Kochanka, dawał koncerty m.in na Gruzilla Festival w Chorzowie, w krakowskim Teatrze Barakah, wiedeńskim wydarzeniu My Friends are Artist, bratysławskim wydarzeniu Prograstinate oraz wrocławskim finale konkursu Aestrada.

To już ponad rok, odkąd nasze życie zostało wywrócone do góry nogami. Szanse na powrót koncertów na żywo wydają się być bardziej odległe niż kiedykolwiek wcześniej. Jedną z branż najbardziej dotkniętą przez pandemię jest branża artystyczna i, ściśle z nią związana, scenotechniczna.

Dzięki realizacji projektu dofinansowanego z Fundusz Wsparcia Kultury przez firmę Spider MH, możemy Was zaprosić na premierę koncertu zespołu Fish Basket już w najbliższą sobotę (17.04) o 19:00. Wydarzenie zostało zarejestrowane w krakowskim studiu SG Productions.

Zapraszamy serdecznie na ponad 40 minutowy, bardzo energetyczny na platformie YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=FaaRoCuTNUk

Wsparcie ze środków Funduszu przeciwdziałania Covid-19.

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.