mat. Muzeum Dwór w Stryszowie

Wykład: „Kamienie wołać będą – Materialny wymiar wartości symbolicznych budynku sakralnego – głos z rynku nieruchomości.”

Kiedy:
27 maj 2023@14:00 – 15:30 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2023-05-27T14:00:00+02:00
2023-05-27T15:30:00+02:00
Gdzie:
Dwór w Stryszowie
Stryszów
Wykład: "Kamienie wołać będą - Materialny wymiar wartości symbolicznych budynku sakralnego - głos z rynku nieruchomości.” @ Dwór w Stryszowie

Zapraszamy serdecznie do dworu w Stryszowie na ostatnie już spotkanie przygotowujące do wystawy ikon. Tym razem czeka nas prawdziwa uczta duchowa i intelektualna. W jednym dniu, w sobotę 27 maja, o godzinie 14:00 i 15:30 odbędą się prelekcje dwóch cenionych wykładowców:

  • Maria Bogdani – rzeczoznawca majątkowy z ponad 25 letnim doświadczeniem pracy na rynku nieruchomości. Z wykształcenia inżynier budownictwa po Politechnice Krakowskiej i historyk sztuki po Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalizuje się w skomplikowanych sprawach związanych z tematyką nieruchomości, wyceną ich wartości rynkowej oraz wyceną rozmaitych praw do nieruchomości – w szczególności: nieruchomości zabytkowe, mienie zabużańskie, nieruchomości komercyjne.

Wielokrotnie słuchaliśmy już prelekcji pani Marii i niezmiennie jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jej wiedzy i kompetencji. Tym razem wygłosi dla nas wykład zatytułowany:

„Kamienie wołać będą – Materialny wymiar wartości symbolicznych budynku sakralnego – głos z rynku nieruchomości.” (Godzina 14.00)

 
Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.