„Jazz w Parku” zaprasza Wadowickie Centrum Kultury

Kiedy:
3 lipiec 2020@19:00 – 20:30 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2020-07-03T19:00:00+02:00
2020-07-03T20:30:00+02:00
Gdzie:
muszla koncertowa w parku w Wadowicach
„Jazz w Parku” zaprasza Wadowickie Centrum Kultury @ muszla koncertowa w parku w Wadowicach

W najbliższy piątek na koncert „Jazz w Parku” zaprasza Wadowickie Centrum Kultury. Będzie to pierwszy z czterech koncertów nawiązujących do festiwali i wydarzeń muzycznych organizowanych lub współorganizowanych przez WCK, a niemożliwych do obecnie do realizacji.

W najbliższy piątek 3 lipca o godz. 19:00 w Parku Miejskim w Wadowicach usłyszymy standardy jazzowe w wykonaniu zespołu w składzie: Joanna Smajdor, Marcin Jajkiewicz, Leszek Szczerba, Krzysztof Odrobina, Macieja Gruchacz, Kosma Kalamarz i Michał Dziewiński. To będzie pierwszy z czterech koncertów organizowanych w ramach projektu „Recepta na kulturę” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury z programu „Kultura w sieci”. Kolejny usłyszymy 21 sierpnia br. i będzie nawiązywał repertuarowo do znanego i lubianego festiwalu „Reggae Most”.

Koncert zostanie zorganizowany z zachowaniem wymaganych zasad reżimu sanitarnego (trzeba wziąć ze sobą maseczki). Z tego też powodu miejsce przed muszlą w parku będzie wygrodzone i liczba miejsc ograniczona.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zapraszamy publiczność do sali kameralnej WCK, w której także zostaną zachowane wymagania sanitarne. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Wszyscy Ci, którzy nie będą mieli okazji w nim uczestniczyć mogą obejrzeć retransmisję w Internecie na profilu facebookowym oraz youtubie Wadowickiego Centrum Kultury. Zapraszamy!

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.