I letnie kino plenerowe

Kiedy:
22 maj 2021@21:00 – 22:30 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-05-22T21:00:00+02:00
2021-05-22T22:30:00+02:00
Gdzie:
Bulwary nad Skawą
Wadowice

Po kilku miesiącach przerwy i zastoju w branży kinowej, nareszcie seanse filmowe będą wyświetlane nie tylko w sali kinowej, ale i w plenerze. Wadowickie kino Centrum zaprasza na I kino plenerowe w tym sezonie.

22 maja (sobota) o 21:00 na Bulwarach nad Skawą odbędzie się I kino plenerowe. Podczas seansu na świeżym powietrzu wyświetlona zostanie francuska komedia „Ibiza”.

Philippe jest po uszy zakochany w Carole i zrobi wszystko, żeby przekonać do siebie jej nastoletnie dzieciaki. Obiecuje 18-letniemu Julienowi, że jeśli zda maturę, pojadą na wakacje, gdzie tylko zechce. Nie spodziewa się jednak, że chłopak wybierze… Ibizę. Najbardziej imprezową wyspę świata, gdzie zabawa trwa 24h/dobę, słońce nie przestaje grzać, a drinki pije się już na śniadanie. Jakby tego było mało, na każdym kroku ktoś próbuje wcisnąć im koks, Carole wpada na swojego eks, a nastolatki nie chcą zaakceptować nowego tatuśka. Czy coś lub ktoś jest w stanie uratować te wakacje?

Organizatorzy zapewniają wygodne leżaki i dobrą atmosferę. Wydarzenie zorganizowane będzie zgodnie z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi. Wstęp wolny.

W przypadku niepogody, seans zostanie przeniesiony na inny termin.

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.